Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Chyba nie ma takiego aktora, który by się w ostatnich latach tak zeszmacił jak on
Czekamy na Uprowadzoną 37, 38 i 39

jan_haberka

Prawda, choć De Niro dotrzymuje mu kroku. Smutne czasy nastały...

ladyzgaga

nie mogę się zgodzić. De Niro to legenda, po prostu nie chce być kojarzony z postacią wiecznego gangstera, poza tym wiek robi swoje.
Wyjątkiem jest Pan C.Eastwood, który powinien być wzorem dla wszystkich

jan_haberka

Rozumiem w takim wypadku, że Clint Eastwood się nie starzeje? Mam nadzieję ;)
Nie do końca też myślę, że wiek jest dobrym argumentem, dla którego warto wybierać kiepskawe scenariusze/role, by za wszelką cenę uniknąć łatki twardziela... czy też gangstera.

jan_haberka

Wiem, że nie chce być kojarzony, ale to trochę smutne, że woli grywać w przygłupich komedyjkach z nielubianym przeze mnie Benem Stillerem... Wiadomo, że taki wiek ogranicza się do ról ojców/dziadków, ale mógłby wybierać lepsze role, tym bardziej że wszyscy na nie czekają.

Co do Eastwooda to facet woli ostatnio robić filmy niż w nich grać i w sumie dobrze, bo całkiem nieźle mu to reżyserowanie wychodzi.

jan_haberka

czemu się zeszmacił???? Gra w mocnym kinie akcji i jak dla mnie robi to bardzo dobrze.

DrunkenMaster

Uprowadzona 14, nie mogę się doczekać

zuberpro

jeszcze coś ciekawego masz do powiedzenia?

jan_haberka

Aktorzy zarabiają grając w filmach. Hollywood nie ma im wiele do zaoferowania. Efekty specjalne i modelki ich w kinie nie zastąpią.

jan_haberka

Nie widziałam kolejnej części Uprowadzonej. Dwójka mi w zupełności wystarczyła :) Natomiast nie mogę się zgodzić z tym, że gra w gniotach, bo niedawno obejrzałam Third Person (który ma bardzo głupi polski tytuł, którego nie zamierzam tu przytaczać) i byłam zachwycona tym filmem. Naprawdę dobre kino pod warunkiem, że się nie przeczyta wcześniej opisu.

Prawdę mówiąc, weszłam na forum Neesona pierwszy raz w życiu w nadziei, że ktoś mi poleci jakiś dobry film z jego udziałem. Skoro mówisz, że się zeszmacił, to jakie filmy mógłbyś mi polecić?

tolerancja91

lista, Batman Nolana, Star Warsy

jan_haberka

widziałam wszystkie, nawet nie kojarzyłam go z batmanem

tolerancja91

aha, i prosiłam o dobre filmy... z wyżej wymienionych tylko Lista Schindlera zasługuje na uwagę

tolerancja91

Może dla Ciebie nie zasługują na uwagę, no ale jasne... Tam nie ratuje uprowadzonych, więc słabe

jan_haberka

weź już się nie ośmieszaj.... Mroczne widmo to najgłupsza i najbardziej dziecinna część Gwiezdnych wojen (zresztą cała nowa trylogia to dno), a z Batmanów Nolana tylko Mroczny Rycerz jest genialny

tolerancja91

Zgodzę się że pierwsza część Batmana jest słaba, ja natomiast Lubie nowe Star Warsy... Chyba odeszlismy trochę od tematu

jan_haberka

zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones