Lillo Brancato

Lillo Brancato Jr.

7,5
1 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lillo Brancato

moze i podobny do De Niro, ale gwiazdor z niego żaden wybitny. W filmie chodził jakby dopiero co narobil w portki. Jakoś nie przekonywała mnie jego gra.

użytkownik usunięty
djzib0

Ciekawe jak debiutując mógł być już gwiazdorem...

djzib0

no nie wiem.. mi się tam podobało jak grał..... ;))
i za brzydki to też nie jest ^^

djzib0

Ale przecież właśnie o to chodziło w tej roli. Efekt "jakby dopiero co narobil w portki" miał wyrażać jego niepewność :)

blumenkohl

Taki efekt też trzeba umieć zagrać - patrz Al Pacino w pierwszym "Ojcu Chrzestnym". Brancato był tak sztuczny i drewniany, że niestety popsuł mi odbiór całkiem dobrego filmu, jakim było "Prawo Bronxu".

djzib0

Popieram wypowiedź użytkownika wyżej.
O to właśnie chodziło. O tą postawę. Takiego "dorosłego" co gnata do ręki bierze a boi się dostać z liścia od takiego Sonny'ego - prawie się poryczał do tego wołał "Sonny, please!" ...

Moim zdaniem świetnie wywiązał się z roli.

transformator3d

Moim zdaniem również...Świetnie zagrał, był nieśmiały, aczkolwiek próbował żyć w taki sam sposób jak Sonny; D>
I nie powiem...Mega z Niego był przystojniaczek ;D <3

AdrienneCULLEN

"I nie powiem...Mega z Niego był przystojniaczek ;D <3" - to mu na pewno pomaga w więzieniu...

almodrama

Ostatni koment rządzi. :D A tak poważnie, to mam nadzieję że chłopak wyjdzie i jeszcze coś w tym życiu osiągnie.

djzib0

Mi też totalnie nie pasował - do De Niro był podobny, ale tylko z twarzy. We wspólnych scenach aż raziła przepaść umiejętności aktorskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones