Lily CollinsI

Lily Jane Collins

8,3
30 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Collins

dysponuje zdualizowaną wersją monobrwi :O co to.... ?

domin39

Dokładnie! Piękna kobieta, ale niech coś zrobi z brwiami...

alelka

Przecież jej brwi są przepiękne ! dodają jej uroku, są gęste i wyglądają na zdrowe a nie jakieś pipidówki powyskubywane ; )to samo tyczy się aktorki Emilii Clarke.

Robaczek_12

Dokładnie, te brwi są na pewno naturalne. Ona jest bardzo, bardzo piękna, te brwi nadają jej takiego charakteru, to jej cecha rozpoznawalna ;)

Pearl158

Dokładnie, bez brwi również byłaby piękna, ale onei dodają jej oryginalności i tak jak napisałeś: charakteru :)

domin39

Ja się nie zgadzam. Ma tak subtelną i dziewczęcą urodę, że te brwi nadają jej charakteru. One i jej brwi są przepiękne.

diamelen

Właśnie, te brwi tylko podkreślają jej dziewczęce, klasyczne rysy, pięknie dopełniają twarz, przełamują tą słodycz.
Świetny efekt!

diamelen

Raczek ją szpecą.

yvonneD

Raczej*

yvonneD

Szpetne, to są brwi cienkie jak kreseczka, a jak jeszcze są nienaturalnie zakrzywione, to już w ogóle tragedia.

Egon_Olsen

O właśnie, zgadzam się w 100% ! :)) Takie to dopiero potrafią oszpecić i zaburzyć harmonię twarzy

yvonneD

kolejna zakompleksiona dziunia bez włosów na twarzy i namalowanymi brwiami.

domin39

Dokładnie, jak nie zrobi czegoś z brwiami i wyląduje z nimi w The Mortal Instruments to sie chyba zastrzele...

jewonha

Po co siebie? Nie lepiej panią Cassandre? xd

jewonha

Żyjesz jeszcze? :P

domin39

Lily Colins lubi swoje brwi, i nie zamierza nic z nimi robić,
uważa jej za swój znak rozpoznawczy

domin39

Jeśli "zrobi coś" z brwiami, będzie wyglądała jak 100 innych, podobnych dziewczyn. Jeśli się komuś nie podobają, jego problem. Ładnie jest! Nie są jakieś drastyczne, żeby zaraz padaki dostawać. Są wyraziste i konkretne.

travelintime

zgadzam się, bez nich wyglądała by jak setki innych dziewczyn

Anda00

A kojarzycie Jennifer Grey z "Dirty Dancing "? Po zoperowaniu nosa to już nie ta sama Jen. Dodawało jej to charakteru. A teraz jest taka sama jak setki innych...

silverlp1

Więc nie zoperuję nosa. A te brwi wyglądały niekorzystnie tylko w "Królewnie Śnieżce", bo czarny kolor, którym je tam wymalowali, zrobił z nich prawdziwe krzaki na pół czoła... Poza tym filmem są bardzo ładne.

domin39

Audrey Hepburn też miała wielkie brwi ...i co?? jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w historii kina i zapoczątkowała nowy kanon urody ;p

marry95

Agreed, niech żyją piękne wyraziste brwi (era super-zdziwionych niteczek już się dawno skończyła:))!

bandana

hehe, zgadzam sie w 100%

domin39

Co ty masz do jej brwi? Ona je lubi i według mnie brwi jej nie szpecą, a raczej dodają uroku.

domin39

masakra te brwi.. :)

domin39

Przez długi czas nie zwracałem nawet na nie uwagi, było idealnie ale odkąd żona zwróciła na nie uwagę w każdym filmie zwracam na nie uwagę. Ech kobiety.

sciemko

Tragiczne brwi. Irytujaca twarz

domin39

Co ciekawe, jako dziecko miała zupełnie normalne

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8rgczZFlw1rv86qlo1_500.jpg

GG06

Ojj ludziska :) To pewnie ma być taki dodatek, znak rozpoznawczy, który wyróżni ją spośró setek ładnych aktoreczek disneya. Znalazła fajny sposób, gdyby nie te brwi jej twarz wyglądałaby nieznośnie słodko...

domin39

Wieeesz... brwi można wydepilować, za to mózgu i talentu nikt wam nie dołoży ;-)

domin39

Mnie się jej uroda ogólnie nie podoba, ale te brwi to już jakaś masakra... Jak oglądałam "Królewnę śnieżkę" to miałam nadzieję, że oni jej tylko taki make-up zrobili, ale to, że ona ma je takie naprawdę to trochę straszne jak dla mnie...
Oczywiście proszę o nie uważanie mojego komentarza za jakiegoś hejta w stosunku do jej urody, po prostu mnie się nie podoba :)
Pozdrawiam ;]

domin39

a ja uważam, że jest śliczna i te brwi nawet dodają jej charakteru.

domin39

też uważam ,że tak piękne i naturalne brwi to zaleta a nie wada. Z resztą tak piękna kobieta jak Jennifer Connelly może się pochwalić podobnymi.

domin39

Faktycznie - w życiu nie widziałem kobiety, która miałaby brzydsze brwi :-( ,no może jakieś stare baby na wsi. Nie wiem jak można tak świadomie o siebie nie dbać i tak rujnować swój wygląd, ale z drugiej strony to jej sprawa :-) , jak chce brzydko wyglądać...

domin39

Moim zdaniem to ją wyróżnia spośród tłumu.

domin39

to jest seksowne

domin39

mi też coś w tych brwiach nie pasuje ;p

domin39

Jej brwi są ok, może trochę za ciemne... Ale naprawdę fajnie wyglądają. Jednak zgodzę się, że w śnieżce to przesadzili, na początek idzie brew potem Lily.. O_o

domin39

nie widzę jej twarzy przez te brwi...

anavrink

To raczej Twój problem, jeśli zza brwi nie widzisz człowieka. Co Ci jeszcze skutecznie przesłannia? Facetów zza brwi też nie widzisz? A dzieci?

domin39

Przynajmniej nie zapomina się jej twarzy zaraz po odwróceniu oczu. Dziewczyn z idealnie wyregulowanymi brwiami jest więcej niż ziarenek piasku na Saharze. Być może dlatego nie robią kariery, bo nie ma w ich twarzach nic do zapamiętania? A same brwi uważam za ładne. Wiem, trudno wam dziewuszki uwierzyć, ale kiedyś po ulicach chodziły tabuny kobiet, ktore nie zaczynały dnia od skubania brwi.

użytkownik usunięty
Woooo

dobra zbastuj już wiemy że lubisz dziwki młodociane grube baby zarośnięte syry pachy wąsy u kobiet i brody jedną brew
jakoś sobie trzeba tłumaczyć fakt że nieatrakcyjny facio jak ty mógł liczyć tylko na sex za kase z szpetnymi maszkaronami
ale przestań już biadolić
że lepsza brzydula z jedną brwią od laseczek bo ja mozna zapamiętać
też bym zapamiętała twoją żone z brodą i wąsami miałabym koszmary do końca życia

dobra, ty zbastuj. na cholerę od razu innych wyzywasz? facet wyraża opinię, a ty od razu na niego najeżdżasz. Niektóre dziewczyny wiedzą, że nie muszą wyrywać sobie brwi, żeby wyglądać dobrze. I tak, jestem dziewczyną i nie, żaden z epitetów przez ciebie użytych się do mnie nie odnosi.

domin39

Boję się, że podczas jakiegoś filmu te brwi jej się w końcu zrosną. Tak narodzi się Lily z pełnoprawną monobrwią. Oby nie, bo na niektórych ujęciach wygląda pięknie. Ogarnij się Lilcia. :(

domin39

Tak.
Wszystkie odchylenia od normy wyrównać walcem, indywidualność zabić, bo z zasady nie w modzie. Definicji piękna nauczyć się z kolorowych czasopism i nie docenić tego prawdziwego. Brave New World. Może niech przerobi sobie twarz śladem Renee Z. i pozbawi swoją twarz jakichkolwiek cech charakterystycznych.

Dziewczyna jest świetna.

Miałem kiedyś znajomą dysponującą dość szerokimi, prostymi brwiami, które nadawały jej twarzy efekt takiej jakby wrażliwości. Potem śladem koleżanek zaczęła je sobie "regulować" w cienki, wygięty, ku*wowaty paseczek.
Zaproponowałbym odpowiedniego gifa, ale regulamin nie zezwala - słowem więc: Kill it with fire!

Kobiety chyba lubią niszczyć nawzajem swoją urodę. Lemingi nie są piękne.

DeWitt

Pogotowie stylistyczne - sorry za powtórzone "twarz' w pierwszym akapicie. Aż kłuje w oczy.

domin39

Lily kiedyś spotkała bodajże jakąś znaną stylistkę, modelkę czy kogoś takiego i ona jej powiedziała, żeby nigdy nie dawała nikomu nic robić z jej brwiami, bo dodają jej charakteru i wyrazistości. Szczerze, to sama bym chciała mieć takie gęste i ciemne brwi :)

Sylwja_Wowwow

Brwi, nie brwi i tak beztalencie. Brwi talentu aktorskiego jej nie dadzą.

Magic14

Lily jest bardzo dobrą aktorką. Co od niej chcesz? xD

Reina24

Świetnie gra i jest bardzo naturalna.To moja ulubiona aktorka.

mrs robinson

Nie mam jednej ulubionej aktorki, ale Lily jest jedną z moich ulubionych. Najbardziej urzekła mnie w roli Śnieżki gdzie zagrała (według mnie) świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones