Limp Bizkit

powrót do forum osoby Limp Bizkit

Gdybym wypowiadał się zupełnie szczerze na temat tego zespołu to właśnie pisałoby tutaj, więc napiszę po prostu tylko to że jest beznadziejny

niezbedny

uzasadnij swoją wypowiedź

tacyssup

nie mogę, ponieważ admin ją zaraz zablokuje

niezbedny

to postaraj sie jakos "łagodnie" to napisać, wiem, że potrafisz
każdy głupi umie napisać, że zespół jest beznadziejny ale uzasadnić to już nie chce

tacyssup

Podobnie jak nikt nie stara się krytykować One Direction czy Justina Biebera w sposób konstruktywny, tak przy Limp Bizkit występuje ten problem. Po prostu wszystkie elementy łączące ich muzykę tworzą niesamowity crap. Limp Bizkit to straszna wiocha - ich muzyka wprowadza uczucie zażenowania podobne jak przy głupich kawałkach disco-polo, Feelu czy Piotrze Rubiku. Jeśli już muszę, to do licznych wad, zaliczę gówniane kompozycje, mongolski wokal i wykonanie najbardziej obrzydliwego świętokradztwa w historii świata, a mianowicie ckliwego i obrzydliwego coveru genialnej piosenki Behind Blue Eyes.

niezbedny

to zrób lepszy cover

Immortal_Stasin

Nie zrobię, a na pewno nie upublicznię, ponieważ jestem za słaby na coverowanie takiego arcydzieła. W przeciwieństwie do tego gównianego zespołu nie dopuszczę się takiej herezji

niezbedny

jak dla mnie ta interpretacja była ok

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JezusChytrus_

tak jak zapewne ty i ludzie twojego pokroju, czyli typ realnego Ferdka Kiepskiego: krytykuje wszystko a sam nie umie niczego :)

Immortal_Stasin

zaraz... Sam broniłeś Limp Bizkit, a teraz po nich jedziesz? Co za niespójność działań. A poza tym przedmówca nie krytykuje wszystkiego, tylko ten żenujący zespół.

Lumpi

W którym miejscu ja wg Ciebie "jeżdżę" po tym zespole ? bo chyba niedowidzę ....

Immortal_Stasin

"Ten zespół to syf, kiła i mogiła" - twoja odpowiedź "tak jak zapewne ty i ludzie twojego pokroju", czyli wychodzi na to, że potwierdzasz zdanie swojego przedmówcy i porównujesz go z LB (używając epitetów, które on sam przytoczył)

niezbedny

Racja zespol kiepski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones