Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

Zawsze lubilam ta dziewczyne za jej naturalnosc kiedy okazalo sie ze ma sztuczne usta :( jedno pytanie dziewczyno dlaczego. w niewiarygodnym hulku wyglada jakby miala caly czas spuchniete usta. nie sadze aby ta "korekta" dodala jej uroku, raczej wiele zabrala. teraz widze w niej tylko plastik.

marlie

Jesteś pewna?
Ja mam naturalnie duże usta zawsze myślałam, że też ma naturalne usta ;/

marlie

może jesteś zazdrosna? dziewczyna jest ładna. nie wstydzę się napisać. ruchałbym.

ozymandiusz

wow, pewnie czytasz dużo kwejka i pudelka, stąd ta ostatnia, z resztą dość gimnazjalna, wzmianka.
dziewczyna (raczej już kobieta) jest piękna moim zdaniem, ale faktycznie, kiedyś jej duże i pełne usta były naturalne, teraz postanowiła chyba je jeszcze bardziej podkreślić, co dało średni efekt, ale ok, co kto lubi

happyname

o widzę następna zazdrosna osoba. kogo obchodzi, że zrobiła sobie operacje skoro jest seksowna.

a ty? nie stać ciebie na operację czy nie kwalifikujesz się już do żadnej?

ozymandiusz

zazdrosna? przecież napisałam, że jest piękna, więc gdzie tu zazdrość?

ja? cóż, myślę, że mam dość dobre powodzenie, o to akurat na szczęście nie musisz się martwić ;) pewnie w przeciwieństwie do osoby, która wypisuje takie prowokacje. nie martw się, kobieta pokroju Liv nie zwróciłaby na ciebie uwagi :) tym bardziej już nie wspominając o 'ruchaniu' . trzymaj się tam :)

marlie

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

marlie

Ona ma naturalnie duże usta....a że tam trochę ( o ile wgl...poprawiła:P) to nic nie szkodzi. Równie dobrze można by się przypie**** do przedłużania włosów czy sztucznej opalenizny. Pewnie wstrzyknęła sobie kwas hialuronowy to jej zejdzie

marlie

Zobacz na usta jej ojca, Stevena Tylera - on też jest po botoksie jak Ibisz? :D

marlie

Usta ma po ojcu, którym jest wokalista Aerosmith. Kochałam się w nim a w czerwcu jadę na koncert do łodzi.

justynka_1411

Do wiosłowej czy żaglowej? Bo pisownia wskazuje, że nie chodziło Ci o miasto Łódź...

marlie

a ja nie tatuś pomógł to została aktorką ..... Fanie mieć takie plecy ^^

marlie

ma naturalne usta :) poza tym jako nieliczna z aktorek nie stosuje wypełniaczy, wystarczy popatrzeć jak bardzo się teraz zmieniła i ile przybyło jej zmarszczek. Zmienia się z godnością, fantastyczna kobieta i aktorka

Candy_Perfume_Girl

zaczęły wyglądać jak sztuczne , chyba jednak coś majstrowała i zjebała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones