Liza Machulska

7,0
569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liza Machulska

ta jej biografia wydaje sie jakos dziwnie napisana, jak streszczenie jakiegos filmu
poza tym - 'ilka miesięcy później zaczepił ją w metrze Zajcew - najwybitniejszy wówczas rosyjski projektant mody. Dał jej swoją wizytówkę i zaprosił do pracowni na Kuźniecki Most.' - no i co z tego wynika? zeby nie byc wulgarnym to przemilcze co sie na mysl nasuwa
'W 1986 roku wyjechała z Moskwy i podjęła pracę jako instruktorka' - oczywiscie, ze instruktorka na Kuźnieckim Moście.(karate, nauki jazdy, jogi, pilotazu?)
'Tam w dziwnym zbiegu okoliczności poznała popularnego polskiego reżysera Juliusza Machulskiego, za którego wyszła za mąż.' - znow tajemnica

a ogolnie nie podoba mi sie

nerkowski

Taka bardziej fam fatal. Porzuciła Juliusza i wyjechała do Paryża "robić karierę". Słuch o niej zaginął.

Przez moment pokazana jest w komedii "Ile waży koń trojański?" jako "Lidka, pierwsza żona Kuby", gra ją Maja Ostaszewska. Wypada w tym filmie jako kobieta kapryśna i niesympatyczna.

nerkowski

Zajcew to postać bodajże z "Ekstradycji".

nerkowski

Właśnie. Kto to jest wogóle Zajcew? Ktoś go zna, bo mi to przychodzi na myśl jakiś typ z pod ciemnej gwiazdy z "lepkimi" rączkami ("lepkimi" do młodych dziewczyn). Zresztą kto normalny wyjeżdża do z ojczyzny do Moskwy w tamtych czasach. I nagle ni z tego, ni z owego dziewczyna zostaje maszynistką w ministerstwie. Potem po protekcji Zajcewa wraca do Polski i wykonuje jakieś dziwne zawody. No i znów zupełnie przypadkiem poznaje prominętnego reżysera Juliusza. Mnie się to kojarzy z czymś dziwnym i niezbyt moralnym.

LynchPolanskiAltman

Liza Machulska jest Rosjanką. To Juliusz ją do Polski ściągnął w 1986r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones