Lizzy Caplan

Elizabeth Anne Caplan

7,4
10 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lizzy Caplan
lilijka_4

Niezła jest, tylko przypomina mi:
http://www.filmweb.pl/person/Javier+Bardem-2929
:D

lilijka_4

zwłaszcza jak założy okulary

lilijka_4

zaraz obok Moreny Baccarin,Noomi Rapace oraz Anjely Nedyalkovej najpiękniejsza aktorka tego pokolenia ;) Cała czwórka tych kobiet wg mnie zjada wszystkie inne koleżanki jak Kate Winslet Sharon Stone i resztę piękności na śniadanie xD

mordarg

do Sharon Stone ? Porównujesz 30-40 latki do 60 latki ? Spójrz na fotosy Stone z lat 80. Te wymienione przez ciebie w tamtym czasie nawet nie stałyby na podium koło niej

walkirium

Porównuję oczywiscie ich do tego jak wyglądały wielkie gwiazdy kiedy były w ich wieku... myślałem że to oczywiste sorry ale aż muszę zapytać - to ty jesteś na tym zdjęciu ?? Brałaś coś? bo masz oczy jak byś tydzień skuna paliła i zagryzała klonami. - Ja też mam takie niechlubne zdjęcia w swoim portfolio ale tego się nie daje na profilowe dziewczyno :) Zero hejtu szczerze pytam Pozdrawiam!

mordarg

ty dobrze wiesz jak wygląda człowiek po zażyciu, w końcu codziennie widujesz swoje przećpane oblicze w lustrze. We łbie też wyżarło ci resztki neuronów. I jestem facetem niedoyebie

walkirium

Okej facecie. Nigdy nie dawał bym na profilówkę swojego zdjęcia gdzie mój pysk pokazuje siłę fazy na jakiej akurat wtedy byłem. poza tym Nie mam ci nic do powiedzenia...

walkirium

w każdym razie po przemyśleniu faktycznie nic mi do tego co masz w avatarze. To Twoja sprawa. Napisałem bo bo mnie sprowokowałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones