Luc Besson

7,2
9 023 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Luc Besson

Jeden z lepszych reżyserów w historii gatunku. Jego filmy mają w sobie coś takiego że bardzo szybko się je ogląda i nie sposób się od nich oderwać. 1:30 które trwa taki film mija jak pół godziny.

frycek49

I idiota do potęgi entej jako scenarzysta ostatnich filmów.

aronn

Dawniej wizjoner i fantastyczny reżyser. Obecnie jedzie jedynie na swojej minionej sławie.

hr_dooku

Chętnie bym mu obił mordę za te ostatnie jego filmy patrząc przez pryzmat jego dawnych udanych dzieł....

aronn

Scenarzysta obecnie z niego marny, jako reżyser jakoś tam popyla chociaż nie dobiera się do dobrych scenariuszy. Po niezłym "The Lady" dostałem ultra schematyczne "The Family" nie śmieszne zresztą które stworzono sam nie wiem po co. Teraz nadchodzi film "Lucy" który logiką się raczej nie wzbije ponad przeciętny poziom chociaż już ma / będzie miał parę zalet - Min-sik Choi, zdjęcia Thierry'ego Arbogasta i soundtrack Erica Serry.

hr_dooku

A tam. Seria Taken, 72 godziny jakoś mu wyszły. Tamten ostatni film to nawet uratował. Ja tam nawet lubię go jako scenarzystę.

frycek49

he he 72 godziny to gniot masakryczny,film na granicy kiczu,nie szło tego oglądać zresztą Uprowadzona 2 nie lepsza jeśli ktoś uważa te dwa filmy za dobre no to ma mocno spaczony gust....

aronn

72 godziny zawalił reżyser, a nie Luc. A Uprowadzona to dobry film. Lubię tą serię. I co to jest twoim zdaniem spaczony gust. Gust nie może być spaczony. Może być natomiast inny niż Twój.

frycek49

A jak ktoś lubi małe dziewczynki? :) Jaki jest wtedy jego gust?

klanlpw

Na pewno nie inny niż twój.

skirzuskirzu

Twoja córeczka szczególnie mi się podoba.

aronn

oh, yeah? Moze powinienes postac pod kioskiem z piwem i nie ogladac filmow?? Moze trafi sie ktos, komu bedziesz mogl obic morde, prostaku?

frycek49

PRawda!

frycek49

https://www.youtube.com/watch?v=lBYtjY07WXg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones