Luke GrimesI

Luke Timothy Grimes

7,2
7 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Grimes
patrysieq

tez mialam takie skojarzenie jak go zobaczyłam

Tanit

Ja też:)

patrysieq

podobieństwo jest spore

nevergonnabe

Dokładnie

patrysieq

ja tez mam to skojarzenie zwlaszcza ze zdj

natalien88

A widzieliście go w jakimś filmie czy tylko zdjęcie na filmwebie...? Bo ani nie jest podobny ani nic...

magdaxd

uprowadzona, snajper

natalien88

I gdzie on w tych filmach do johnnego deppa jest podobny?

magdaxd

powiedzialam ze jest podobny na zdjeciu

natalien88

ale czy to temat na posta? Nie uważasz, że już wystarczająco dużo niepotrzebnych postów tego typu powstało? To normalne, że ktoś kto ma długie włosy będzie miał tą samą cechę jak inna osoba o długich włosach, ktoś o niebieskich oczach będzie mieć takk samo niebieskie oczy jak ktoś inny z niebieskimi oczami... tym bardziej w stosunku do aktorów... to ich zawód... upodabniać się do danej postaci... więc gdy ma grać długowłosego wampira o blond włosach zapuści włosy i rozjaśni je... po co tworzyć o tym post? Dlaczego nie poruszysz tematu gdzie jego aktorstwo jest wątkiem, a nie twoje ogólne wrażenia na temat jego wyglądu... wiadomo przecież że zawsze ktoś cię poprze a ktoś zaneguje... takie tematy ciekawią na funpage'u...

magdaxd

ja nie zaczelam wątku, ale zawsze moglby byc gorszy. niektóre wątki z góry hejtują kogoś albo cos wiec a tu jest tylko opinia o wyglądzie aktora która w tym zawodzie jest niestety wazna.

natalien88

Nie wiem czy wygląd świadczy o aktorze czy też jego umiejętności i miło by było gdyby inni też mieli to na względzie. Nie ma też większego znaczenia kto rozpoczął wątek a to go podrzega... nie uważasz że porównywanie aktorów młodego pokolenia do wcześniejszych jest bezcelowe? Bo każdy jest najbardziej podobny do swoich rodziców...

magdaxd

wygląd nie swiadczy o umiejetnosciach. a porównywanie moze i jest bezcelowe ale po to jest FW, zeby dzielic sie opiniami...

natalien88

Dzielenia opiniami o filmach i ich twórcach... a nie o naszych prywatnych podnietach... od tego są fanpage...

magdaxd

masz racje. i co dalej?

natalien88

Ty powinnaś wiedzieć co dalej☺

magdaxd

I również dzieleniem się wrażeniami o aktorach - Nie oszukujmy się że coraz częściej u aktora ocenia się nie tylko jego grę aktorska .

patrysieq

Zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones