Lynn CollinsI

Viola Lynn Collins

7,1
3 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lynn Collins

że ludzie zupełnie inaczej wyglądają w realu a inaczej okiem kamery. Niektórych kamera kocha, innych nie. Piękne osoby w rzeczywistości, słabo wypadają sfilmowane. Zaś niektóre zdawałoby się przeciętne, w obiektywie zmieniają się w coś cudownego i pięknego. Taka jest choćby Collins. Poza tym i tak każdy ma inny gust. Nie to ładne, tylko co się komu podoba.

unimatryca2009

Czyli rozumiem widziałaś ją poza obiektywem :)
Można wiedzieć gdzie? :)

David_Haye

W Londynie.

unimatryca2009

To na żywo aż taka z niej raszpla? :D

David_Haye

Bez przesady. Tylko nie poznałbyś. Jakby mi nie powiedzieli to bym nawet nie wiedział, że to ona. Poza tym porównaj ją jak wygląda w Wolverine a w Johnie Carterze. Jest różnica?

unimatryca2009

W Carterze właśnie wyjątkowo mi się nie podobała...W Wolverine wiadomo ;d

unimatryca2009

W obu tych filmach wygląda tak, że człowiek zapomina zupełnie o fabule, postaciach i innych aktorach. Nie wierzę. Myślę że bez przysłowiowej "tapety" też ładnie wygląda. Niektóre kobiety tak mają - po prostu są nieziemskie i już. Obojętnie czy z makeup'em, czy bez.

unimatryca2009

prawda jest taka, że przeciętna dziewczyna z bloku w dowolnym polskim mieście jest ładniejsza od 90% aktorek na świecie. To są takie pokraki, że najbrzydsza na polskiej ulicy jest atrakcyjniejsza. Ale makijaż, odpowiednie zdjęcie no i świadomość, że to sławna osoba, aktorka robi swoje. A gdyby przeszła obok was nawet byście na nią nie zwrócili uwagę. Jak widziałem Kayah na ulicy to mało się nie przestraszyłem toż to jest takie brzydkie, że zawału można dostać

markin

Ja bym nawet na zdjęciach nie uznała Kayah za ładną.

DagnaMara

to fakt

unimatryca2009

No pewnie że tak...nawet podczas kręcenia filmu inaczej wyglądają, mozna zobaczyć sobie na YT filmiki z różnych filmów poza scenami, tam widac, że nawet jak już odgrywają jakąś scenę nie wyglądają tak ładnie jak to potem widzimy w efekcie końcowym czyli w filmie, jednak obróbka końcowa filmu daje swoje: kontrast, oświetlenie itp.

użytkownik usunięty
unimatryca2009

https://www.youtube.com/watch?v=0jn1di0z3f8

Jesli to jest wg Ciebie przecietnosc, to masz baaaaaaaaaaaaaaaaaa(...)aaaaaaaaaaaardzo wygorowane standardy.

Makijaz potreksla urode.
Ona ma 37lat(!)
I jest wyglada naprawde super (subiektywnie)
Pomijam jej zroznicowane role i jak w kazdej z nich inaczej wyglada. Kameleonik :)

100% popieram.A w Carterze byla boska

unimatryca2009

W Johnie Carterze wyglądała (a jakże!) nieziemsko :D
Jak to oglądałem to miałem ochotę ją schrupać w każdym ujęciu. Powinna sie nosić z czarnymi włosami.

unimatryca2009

Inna sprawa, że sama uroda to nie wszystko, sa miliony urodziwych buziek, które przy bliższych oględzinach zwyczajnie tracą. Kobieta musi mieć klase i seksapil a ta Pani bez wątpienia owe atrybuty posiada.

unimatryca2009

,Święta racja! Ją kamera lubi!

unimatryca2009

Coś w tym jest. Ja na przykład jestem mega przystojny, a w kamerze wyglądam jak jakiś monster. Chociaż nie. To chyba odwrotnie jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones