Małgorzata Foremniak

6,6
12 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

taka z niej aktorka jak z mojego psa marynarz i w dodatku tak samo inteligentna

kristhegreatest

hahahahhahaha zgadzam się w 100 %. ta baba to istne dno, wkurzająca i wgl nie inteligentna , ale wiesz co nie obrażaj psa porównujac go do niej :P

mbky95

Nie wypowiadaj się o jej inteligencji, skoro znasz ją tylko z telewizji.

BellatriksBlack

a ty skąd ją znasz ? z kółka gospodyń wiejskich ?

kristhegreatest

haha świetne :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kristhegreatest

Kolejne debile które sugerują się telewizją.

To że jest niesympatyczna w telewizji dla ludzi którzy ją wyzywają i zazdroszczą jej urody i sławy nie oznacza odrazu że jest złą aktorką.
Skoro uważacie że jest mało inteligentna to znaczy że ją znacie osobiście i rozmawialiście z nią ?

Ja osobiście ją znam co roku przyjeżdza na pasterkę i na rezurekcję do miejscowości w której się urodziła. Jest zawsze uśmiechnięta, skoromna i miła i nie szczędzi grosza na tacę. Potwierdzi to setki osób !!! z tejże miejscowości.
Tak więc debile nie oceniajcie kogoś jeśli go nie znacie.

tomucho77

to ze sypnie "groszem" na tace nic nie znaczy.. moze tylko tyle ze dba o wizerunek bo co by powiedzili ludzie gdyby nic nie dala. starsze babcie w polsce oddaja swoja emeryture ktorej prawie nie maja na to zeby ksieza zylo sie lepiej i to co tydzien a nie tylko na pasterke i rezurekcje jak dla mnie to tez nie swiadczy o inteligencji ale moze dla Ciebie to jest wlasnie miara.

Masz racje w jednym nie znam jej osobiscie ale po wypowiedziach w mediach inaczej jej odebrac nie potrafie same bzdury ciesnie az zal sluchac. A co do gry to jak ktos lubi seriale i filmy z aktorami 3 sortu pewnie tak jak ty to nie to twoja sprawa.. ale ja nie lubie ogladac biednych programow/seriali/filmow. wez ogarnij kilka seriali filmow z nia bo chyba z trzeciej reki slyszales ze dobrze gra.

kristhegreatest

Człowieku na 1/10 zasługują pseudoaktorzy z łapanek grający w serialach Malanowski i Partnerzy czy też Anna Maria Wesołowska.
Foremniakowa skończyła szkołę aktorską i choćby z tego powodu należy się jej szacunek i wyższa nota.

kristhegreatest

1/10 i starczy tej Pani. Tak wkurzającej i irytującej kobiety nie widziałem w tv. Jak oglądam mam talent to muszę przełączać kanał, bo tej idiotki nie da się słuchać. Pieprzy trzy po trzy i gówno mnie obchodzi jaka z niej jest prywatna osoba. Występuje w tv i to jej praca, w której nawiasem mówiąc jest kiepska.

kropp

...zdradziła swojego męża i rozbiła małżeństwo.. i dlatego należy się jej 1/10 bo jest zwykłą dzi***wką.

tomi1988

A skąd te wiadomości z pudelek.pl ?

Tutaj ocenia się aktorstwo a nie to kto z kim sypia, chyba pomyliłeś strony ludku.

tomucho77

Mnie ona nie wadzi. Wysyp hejterów jest spowodowany jej pójściem w komercję jak Mam Talent. Zaraz się pojawiły "sensacyjne" doniesienia co jest efektem bycia na świeczniku. Osobiście interesuje mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. Tak naprawdę to szkoda, bo kobieta ma potencjał na dobre aktorstwo tylko musiałaby jeszcze zacząć grać w dobrych tytułach. Być może w teatrze spełnia się artystycznie, a srebrny ekran zostawia na zarabianie pieniędzy.

tomucho77

No jej aktorstwo jest rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie...

ministerfinansow

A co ci się w Jej aktorstwie nie podoba ?

tomucho77

Drętwość, nijakość, sztuczność, gra na jedno kopyto niezależnie od produkcji.

maykell

W Na dobre i na Złe nie zauważyłem u niej drętwości, nijakości i sztuczności.

kropp

Oglądaj nadal tv a z twojego mózgu zrobi się papka.Ma w swoim dorobku kilka fajnych ról.A że w Polsce nie kręcą już filmów,to zarabia w telewizji.Są np.aktorzy którzy nie zniżyliby się do mam talentów ,czy innych "ciachów"np. pan Gajos czy Pan Kondrat.Ale to już inna historia. Świetna aktorka i tyle! A jej życie prywatne nie nikogo nie interesuje, bo kociej mordy dostanie.Zajmijcie się lepiej własnym

kristhegreatest

Nie oglądam polskich filmów i seriali, więc nie będę się wypowiadać na temat jej aktorstwa, natomiast czasem słuchając jej komentarze w MAM TALENT zastanawiam się jakim cudem skonczyła studia. Totalna kretynka, zidiociała do potęgi nie umiejąca się wysłowić, żenada nic więcej dodać nie potrafię ponieważ obawiam sie utraty kontroli i zmieszania jej z błotem... Gdybym mogła to udusiłabym pi...ę na spaniu.

kristhegreatest

masz rację, a w mam talent to mnie tak irytuje, że nie chce mi się słuchać tych jej tandetnych, nic nie znaczących komentarzy!

kristhegreatest

Jak ktoś się zadaje z kims pokroju Maseraka i rozwala przez to rodzinę to świadczy to o nim bardzo źle. A aktorką jest słabą, drętwą, nijaką.

kristhegreatest

Musisz mieć bardzo inteligentnego i utalentowanego psa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones