Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Piękna, cudowna, kapitalna! Ta twarz, nogi do nieba :) Nóżki, nóżunie. Z każdym rokiem coraz seksowniejsza.
Padłbym jej do stóp.

Chłopak, 21 lat

thuggerthugger1

zgadzam się z tobą, tylko mogłaby włosy sobie zapuścić bo wolałam ją w długich włosach, w krótkich też jej ładnie, no ale ile lat można mieć krótkie włosy.

thuggerthugger1

zwal konia i wyjdź z domu, poznać jakieś dziewcze w realu

thuggerthugger1

Jestem przeciwnego zdania. Nie jest w moim typie. Po pierwsze za chuda, i do tego jeszcze te krotkie wlosy, ktore jeszcze ujmuja jej urody. Z twarzy tez niezbyt ladna, taka przecietna. Zdecydowanie zbyt drobna jest, takie kobiety kompletnie mi nie pasuja. Poza tym aktorka jest dobra, w Kilerach byla swietna. Dziwie sie skad az tak niska ocena,zaskoczylo mnie to. Podejrzewam ze glownie glosowalo mlodsze pokolenie,ktore zna ja glownie z "M jak milosc" a ze mlodziez zazwyczaj niecierpi familijnych seriali, stad taka ocena. Poza wygladem,ktory nie jest w moim typie, Malgosia jest swietna.

Robson293

Moim zdaniem o wiele lepsza była, jak była młodsza i miała dłuższe włosy.

thuggerthugger1

...i właśnie dlatego o gustach się nie dyskutuje, bo nikt tu nikogo nie przekona, dyskusja jest beznadziejnie jałowa i retoryczna, do mdłości, proponuję ją więc zakończyć, najlepiej natychmiast :) a co do pani Kożuchowskiej - zgadzam się w 100% z panem thuggerthugger1 :) pani Gosia jest absolutnie powalająca :D typowy przykład kobiety, która absolutnie nie jest piękna...a jednak ma to COŚ, co sprawia, że jest cholernie atrakcyjna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones