Małgorzata Socha

6,7
9 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Moim zdaniem nie jest utalentowaną aktorką, przyznam, że zdziwiłam się, gdy usłyszałam, że jest po Akademii Teatralnej...Ale jest tak sympatyczna na ekranie i poza nim, że nie da się jej nie lubić : )

użytkownik usunięty
Wikaa096

Mow za siebie. Ja uwazam ze jest mega irytujaca i lansuje sie na wszystkich mozliwych imprezkach.
A to ze skonczyla Akademie Teatralna rzeczywiscie nie jest wyznacznikiem tego, ze jest sie dobrym aktorem. Albo ma sie talent aktorski, albo nie.
W jej przypadku ten "talent" jest bardzo znikomy...

zgadzam się nie ma talentu jest irytująca znana jest z tego że się lansuje głupia celebrytka, dobrze że dziecko urodziła to nie będzie miała czasu na lansowanie.

kinomanka_13

a ja jej gratuluję córeczki, dziecko to największy dar od Boga, nie ma dla kobiety nic wspanialszego niż macierzyństwo, bardzo lubię Panią Małgorzatę Sochę, uważam ją za bardzo utalentowaną aktorkę nie to co np. Marta Juras. Niesprawiedliwie tak ją oceniacie, ciekawe jak wy byście zagrali...

scarlet147

ja jej gratuluje córeczki i też się z tobą zgodzę że to dar od Boga, ale jak zagra jaką fajniejszą rolę gdzie mnie rozbawi to zmienię o niej zdanie. Jak mam oceniać czyjeś aktorstwo to tylko oceniam rolę komediowe bo uwielbiam komedie.

scarlet147

Można ją lubić lub nie ale trzeba być obiektywnym, talentu do aktorstwa to ona nie ma.

kinomanka_13

Raczej będzie się teraz lansować bo jak już mucha pokazała na dzieciakach zarabiają największa kasę.
Żadne to aktorki tylko zwykle celebryty, lansujące się na czerwonych dywanach i zarabiających na reklamach a nie na filmach.
No ale każdy orze jak może...Tylko nie wmawiajcie nikomu, że to dobra aktorka-bez obłudy.

Popieram! Żadna z niej aktorka. Nie wiem czym tu się zachwycać...

Wikaa096

Mówisz, że nie ma talentu? A widziałaś "Brzydulę" ? Po prostu mistrzostwo. Po Jacku Braciaku w tym filmie - to druga najlepiej zagrana rola. Dała z siebie wszystko, żeby wykreować postać naiwnej, wiejskiej dziewczynki, pragnącej sławy i bogactwa, a przy tym sprawiającej wrażenie nieświadomej swoich licznych potyczek słownych. To właśnie, czyni ją uroczą. Jej mimika, gesty, a przede wszystkim teksty - rewelacja.

Nikt inny nie zagrałby tej roli lepiej.

Wikaa096

Chwilę temu byłam na sztuce w Teatrze 6. Piętro z Sochą i P. Fronczewskim w rolach głównych. Rola Sochy wymagała od niej przeobrażenia się z głupiutkiej laseczki w plastikowych ciuchach w elegancką, świadomą intelektualistkę. :) Naprawdę świetnie jej to wyszło, a gdzież indziej lepiej widać talent aktorski jak nie w teatrze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones