Małgorzata Socha

6,7
9 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Nie dość że totalne beztalencie, to jeszcze do tego brzydka.

Mariusz005

zgadzam się w 100%

daxx48

ja też się zgadzam, głupia, histeryczna baba, i do tego celebrytka. Brakuje mi tych czasów jak nie było tych celebrytów co są teraz.

Mariusz005

W sumie prawda.

użytkownik usunięty
Zabor85

Nic dodac, nic ujac. :)

Mariusz005

Co ty gadasz, ona jest piękna , jak można tak o niej mówić!!!!! Chyba jesteś gejem, skoro uważasz że jest brzydka, bo wiadomo gejom się żadna dziewczyna nie podoba

scarlet147

Gejem nie jestem, ale ty z pewnością jesteś niedowidzący skoro nie rozróżniasz ładnej kobiety od brzydkiej. A poza tym o gustach się nie dyskutuje.

Mariusz005

zgadzam się.. jedynie w BrzydUli podobała mi się jako Viola, bo to postaci pasowały te durne miny Sochy, ale generalnie to dramat i drewno aktorskie.

justynacb

ona woogle jest drewnem od samego początku nie ma talentu za grosz, pusta celebrytka.

kinomanka_13

dokładnie, po tym bieganiu po salonach widać, co się dla niej liczy

Mariusz005

Nie uważam jej w ogóle za aktorkę. Według mnie jej zawód to celebryta. Na pierwszym miejscu stawia ścianki i imprezy. Jej gra jest "drewniana", do tego nie zagrała w niczym normalnym, tylko w samych tvnowskich gniotach. Ocena urody może nie jest do końca sprawiedliwa, bo twarzy nikt nie wybiera, poza tym aktorstwo to nie tylko piękne twarze... Jestem zszokowana tak wysoką oceną tej "branżowej imprezowiczki".

monisi_sisi

I zgadzam się z kinomanką: szkoda czasów, w których liczył się talent, charyzma, a gwiazdorzy budzili zachwyt i szacunek... pomyślcie o przedwojennych aktorach... to było coś.

Mariusz005

Sam nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad jej osobą, delikatnie mówiąc jej niespecjalna i z urody i z gry aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones