Małgorzata Socha

6,7
9 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Sodówka uderzyła do łba...

użytkownik usunięty

Lansiara i pseudo aktorka, ktora w koncu pokazala prawdziwe oblicze...
1/10 dla tej pani...

Sam sobie strzeliłeś w kolano. Rozumiem że można kogoś nie darzyć sympatią, ale należy to zachować dla siebie a nie publicznie to pokazywać pisząc takie komentarze typu: "sodówka uderzyła do łba", bo to jest bardzo nie na miejscu.

użytkownik usunięty
scarlet147

Po pierwsze - jestem dziewczyna.
A po drugue - coniby ma znaczyc ten tekst "Sam sobie strzeliłeś w kolano??"
:)

zgadzam się z isild87Socha to kawał drewna, może jest i sympatyczna ale jeżeli mam kogoś lubić to nie tylko za to że ktoś jest sympatyczny ale za fajną rolę a Pani Socha żadnej fajnej roli nie zagrała z wyjątkiem roli w bao babie.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Zgadzam sie z wyjatkiem tego, ze Socha wcale nawet nie jest sympatyczna - a w dodatku nigdy nie zagrala w niczym bardziej ambitynym niz glupawe komedyjki romantyczne lub tasiemce.
Dla mnie prawdziwymi aktorkami sa takie panie jak Magda Cielecka, Maja Ostastewska czy Agata Kulesza - one przynajmniej nie musza sie sprzedawac za torebke ani lansowac na kazdej inmprezie. Maja klase i tyle.

dla mnie prawdziwymi aktorami.aktorkami są : Magdalena Walach, Ilona Ostrowska, Agata Kulesza, Joanna Moro, Teresa Lipowska, Grażyna Błęcka- Kolska, Dorota Chotecka, Katarzyna Żak, Marta Lipińska, Magdalena Kumorek, Magdalena Zawadzka, Irena Karel , Elżbieta Starostecka, Barbara Krafftówna, Krystyna Sienkiewicz, Barbara Wrzesińska,Barbara Burska, Artur Barciś , Cezary Pazura, Ryszard Kotys, Jerzy Rogalski, Kazmierz Kaczor, Marian Opania, Marian Kociniak, Jan Englert, Witold Pyrkosz, Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, i wielu innych trochę starszych aktorów,nie wiem co to będzie jak zabraknie Englerta, Opanii, Kociniaka, będziemy skazani na samych celebrytów. Jeśli chodzi o Ninę Andrycz to była prawdziwą aktorką która nie była celebrytką i szkoda że nie ma jej wśród nas, jeszcze została Alina Janowska i Danuta Szaflarska, i one też nie długo pójdą na tamten świat chociaż im tego nie życze.

kinomanka_13

Zapomnialas o Beacie Tyszkiewicz.

soglif3

aha dzięki.

kinomanka_13

za role Kubasinskiej w "Brzyduli" powinna dostac Oscara..

soglif3

Chyba nie wiesz o czym piszesz.

boolion

To jest taka przenosnia,ktora mowi,ze postać jaka odgrywała w "BrzydUli" była najjasniejszą i najbardziej wyrózniajacą sie postacią w tym serialu.Zrobiła cos co udaje sie nielicznym.Jej drugoplanowa rola przebiła postacie pierwszoplanowe.

soglif3

Przebiła, bo miała zabawne teksty. Socha jest aktorką bardzo kiepską, kto inny mógłby zrobić ciekawszą postać z Violetty.

Kiedy konkretnie je pokazała i na czym to polegało?

użytkownik usunięty
Millwall

Na wszechoibecnym lansie na sciankach i robieniu z siebie w ten sposob medialnej idiotki...
Wiecej nie trrzeba komentowac. Tyle na ten temat

Na jakich sciankach? Co to są te scianki?

użytkownik usunięty
Millwall

Idz raz na jakis portal plotkarski, to bedziesz wiedzial :)

Czyli pytanie pozostaje bez odpowiedzi a zarzuty są z dupy wysrane. Tak jak przypuszczałem.

użytkownik usunięty
Millwall

Wielki znawca i fan tej pseudo aktoreczki jak widze...

Konsekwentnie wyciąga wnioski z tego samego miejsca, skąd i zarzuty.

niestety show business tak działa... ludzie świrują. A szkoda, bo pokładałam w niej nadzieję...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones