Małgorzata Socha

6,7
9 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

na siłe z niej gwiazde robią wszędzie ją wpi... a już ta reklama chipsów z nią mnie zabiła.. parcie na szkło nieziemskie aż taka z niej aktorka to nie jest..

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

No dobrze, dobrze. Skąd więc twoja ocena tek aktorki jest wysoka, bo aż 9/10? :D

you made my day xD

paul_van_dyk_87

mnie też wnerwia ta małpa, zagra w Ranczo albo zagra w jakieś komedii gdzie mnie rozbawi do łez to zmienię o niej zdanie.

paul_van_dyk_87

Dokładnie tak jest tępa pusta i do tego brzydka.

użytkownik usunięty
lucas1996

SPADAJ UDUPIE

A może tak nie jest ? Nie oszukujmy się ale na siłę próbują z niej zrobić gwiazdę. A jej to niestety nie wychodzi. Dzieje się tak bo jest bardzo słabą aktorką ,nie wiem kto ją wypuścił ze szkoły niech do niej wraca pozdrówka nara.

lucas1996

Popieram. Socha wracaj do szkoły bo Schejbal nie dorównasz.

juma111

Dokładnie

paul_van_dyk_87

Zrozum ćwoku ze to Polska a tu aktor a szczrgolnie aktorka bierze wszystko co leci a jak juz dobrze placą to w ogole . Ona nic innego nie robi jak wykonuje swoją prace a praca w reklamie czy serialu to najwiekszy i najszybszy zastrzyk gotowki . Aktorki w tym wieku jesli tylko są ofety winny je brac garsciami bo kiedys passa sie skonczy (jako ze to biznes gdzie mlode wypiera stare) i fajnie bedzie sobie wtedy zyc spokojnie , na poziomie z pieniedzy ktore sie uskladalo badz zalozyc prywatny biznes .

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Czyli nie odbiega od większości polskich aktorek/orów młodego pokolenia. I trudno się dziwić, bo w zdecydowanej większości ci ludzie, niestety po prostu nie potrafią dobrze grać. Poza tym jak już w czymś zagrają, nawet w największym ch£amie, z czego, kolejne niestety, słynie polskie kino ostatnich lat, to natychmiast robią z kogoś takiego megagwiazdę nie wiadomo jakiego formatu, co powoduje takie uderzenie wody sodowej, że ludzie ci grają tylko i wyłącznie dla kasy i bez jakiegokolwiek starania.

użytkownik usunięty

Poza tym wcale nie jest jakąś super laską.

Wg ciebie jest brzydka ? Uroda na 7 figura 9 .Lubię ją

użytkownik usunięty
Ruben_fw

A gdzie ja pisałem o jej urodzie? Co do tego miss świata też nie jest ale ogólnie urody jej nie można odmówić. Ja w każdym razie mam niejedno zastrzeżenie, jak zresztą do większości gwiazdeczek młodego pokolenia do sposobu jej "grania". Krytykiem filmowym nie jestem ale wydaje mi się że jest ono strasznie sztuczne i pokazane na zasadzie wystarczy,że jestem w filmie i tylko za to producenci i widzowie winni mi są wdzięczność do końca życia; za samą łaskę oglądania. Przynajmniej ja to tak odbieram, dlatego rzadko oglądam co$ z polskiego kina współczesnego.

A no współczesne kino polskie jest cienkie niestety.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Wg mnie powstaje sporo produkcji ale takich, które nic nowego nie wnoszą może gdyby panowie reżyserzy zebrali się do kupy coś sensownego wspólnie by zorganizowali.

paul_van_dyk_87

Rozedrgana Swinka Piggy, ktorej nie pomagaja operacje plastyczne.

paul_van_dyk_87

Nie mam nic od niej jako osoby, jest mi właściwie obojętna, ale czemu ją wszędzie wciskają? Podczas kilkuminutowego spacerku galerią handlową mijałem ją ze trzy razy. W drogerii, w odzieżowym i u jubilera. Nie wspominając o tym, że w telewizji i radiu też jej pełno, a od reklam "Jak poślubić milionera?" już mnie mdli. Ki czort? Co się stało, że nagle wszyscy chcą Małgorzatę Sochę?

Kwarc

Ktoś przeliczył to na pieniądze. Widocznie to się opłaca. To biznes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones