Macaulay Culkin

Macaulay Carson Culkin

8,6
9 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Macaulay Culkin

Wyczytałem,że faszeruje się herą i jakimś silnym środkiem przeciwbólowym do tego miał ostre przedawkowania.Od dawna wiedziałem,o uzależnieniu Maca ale nie myslałem,że jest aż tak zle.... Szkoda,ze już nie długo pożegnamy kolejnego aktora... no ale w sumie sam sobie na to zapracował (na drugiej części Kevina byłem za gówniarza w kinie:)

inMate1818

Wczoraj w wydarzeniach krytyk filmowy wypowiadając się o nim stwierdził że zostało mu ok 6 msc ;/

xxxCELEBxxx

no fakt mówił a swoją drogą ciekawe od kogo ma takie informacje

xxxCELEBxxx

Około jutro umrze. ;(

lukaszpolowczyk

Jeszcze żyje.

wmbco

Twarda sztuka- ciągle dycha.

xxxCELEBxxx

Jest prawie 2016 i dalej żyje :P

inMate1818

Pewnie jeszcze bierze do tego Oksykodon

inMate1818

Jego rzecznik prasowy wypowiedział się że to nie prawda i że są to skandaliczne plotki.

inMate1818

Cóż, jeszcze żyje. Aż dziw bierze, od stycznia minęło więcej niż 6 miesięcy.

inMate1818

Cały rok przeżył

inMate1818

"no ale w sumie sam sobie na to zapracował "

Ćpanie i chlanie są tylko powierzchownymi objawami głębokich problemów wynikających ze zniszczonego dzieciństwa. Rodzice tego gościa amputowali go emocjonalnie na rzecz mamony. Mówienie, że sam jest sobie winnym jest zwyczajnie podłe.

JukkaSarasti

Przestań, najłatwiej zwalić winę na kogoś (tutaj rodzice). Moim zdaniem każdy ma swój rozum i powinien go używać. Pozdrawiam!

lobuzp

A Mac dalej żyje :)

kvc

jeszcze nie umarł, właśnie sprawdzałem

lobuzp

Zwłaszcza 10letnie dziecko prawda? Przecież w tym wieku to dziecko nie umie o sobie decydować, przynajmniej nie w taki sposób jakbyśmy chcieli.

inMate1818

wszystkiego naj kevin ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones