Mackenzie Foy

Mackenzie Christine Foy

8,1
8 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mackenzie Foy

nie wiedziałem że grała w takim gniocie jak Zmierzch.

Widziałem ją tylko w dwóch filmach, Obecność i Interstellar. Zapowiada się z niej zdolna aktorka

DziurawaMarysia

popieram

DziurawaMarysia

Zdecydowanie ma duży potencjał i Nolan, skubany, to wyczuł ;). Doskonały wybór obsadowy. Co ciekawe w takiej zeszłorocznej "Obecności" kompletnie się nie wyróżniała, a w "Interstellar" błyszczała.

jojok21

Dokładnie! Trafiłeś w samo sedno! Mimo iż, Obecność jak na film grozy była filmem wyróżniającym się na tle obecnych horrorów to tej aktorki jakoś specjalnie nie zapamiętałem. A w Interstellar błyszczała i to obok takich gwiazd jak McConaghuey (laureat Oscara), Hathaway (laureatka Oscara), Caine (dwukrotny zdobywca Oscara). Nolan świetnie ją poprowadził zapewne to jego zasługa.

DziurawaMarysia

W pełni się zgadzam w Interstellar zrobiła na mnie naprawdę niezłe wrażenie.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

Zapowiada się z niej niezła aktorka :), szkoda tylko że na wejściu jej dowalili malinę.

ale za "Zmierzch", który jest chałą straszna.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

To prawda kompletny syf, ale nie musieli tylko z tego powodu jej dawać malinę nie zagrała źle.

Nie wiem nie widziałem ostatnich części poprzednie mnie skutecznie zniechęciły, ale masz rację ogólnie uważam że nie powinni przyznawać antynagród młodym aktorom tym bardziej dzieciom!

DziurawaMarysia

Raczej nie do niej należy wybór w czym zagra więc tutaj Zmierzch był po prostu szczeblem zaczynającej się kariery. Dobrze że Nolan dał jej ciekawą i dość ważną rolę w której można zabłysnąć.

DziurawaMarysia

MUUUUURPH!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones