MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Wyobrażacie ją sobie w tej roli? Fakt, teraz ciężko to sobie wyobrazić, w końcu 20 lat po premierze i wszyscy widzą jako Rose tylko Kate Winslet. Ale, jak myślicie, sprawdziłaby się?

Candrana

Chodzi Ci o to, ze Madonna jest podobna do Kate? Czy tak nagle Cie osiwecilo cos w stylu "a co by było gdyby?" :P

Kwiatkosiu9801

Raczej oświecenie ;-) Madonna nie jest według mnie podobna do Kate. Ciekawi mnie tylko czy M. podołałaby zadaniu i film odniósłby taki sam sukces z nią w roli głównej czy okazałby się klapą. Ot, takie gdybanie :-P

Kwiatkosiu9801

Musiałaby mieć "dublerkę" dłoni, bo są szpetne, jak u emerytowanego grabarza.

użytkownik usunięty
Candrana

W sumie jak by tak patrzeć nawet jest podobieństwo. Kiedyś tez o tym myślałam

Candrana

Chyba raczej chodzi oto, że Madonna miała pierwotnie zagrać w tym filmie, z tego co wiem to u boku Johnnego Deppa. Czy by podołała? Zależy, jeśli by włożyła w to tyle pracy co w Evicie, to mogłoby być świetnie. Swoją drogą ciekawe też jakby wypadł Bodyguard i masa innych filmów, w których miała zagrać (wystarczy spojrzeć w ciekawostki na Filmwebie, czasami są tam na prawdę mocne filmy).

użytkownik usunięty
RayOfLight13

Do Bodyguarda pasowałaby lepiej niż Whitney.

użytkownik usunięty
RayOfLight13

Ale nie lubiła w tamtym czasie Costnera

Candrana

Zagrałaby Malinowo!

Candrana

To by zepsuło Titanica pod względem oscarów. Bo jak w filmie jest Madonna to od razu film jest najgorszy. Może dostał by nawet złotą malinę...

Candrana

Madonna była już wtedy za stara.

Candrana

Granie 17latki w wieku 38 lat to kiepski pomysł. Już nawet Kate wyglądała mało wiarygodnie mając 21. Chyba że Rose by trochę postarzyli, wtedy kto wie, może mogłoby wypalić

BlueWorld360

Pracę nad "Titaniciem" trwały w zasadzie od początku lat 90tych i scenariusz przez ten czas przechodził różnego rodzaju zmiany. Tak naprawdę to nie od razu było powiedziane ze głowni bohaterowie mają być nastolatkami. Na przestrzeni lat rozważano aktorów w różnym wieku. Kiedy w połowie lat 90tych DiCaprio stał się objawieniem postanowiono że to on będzie gwiazdą filmu, rozpoczęto poszukiwania aktorki "pod niego" jak i dostosowano scenariusz. Kiedy na ekrany wszedl film "Romeo+Julia" chciał iść za ciosem i obsadzić w roli Rose Claire Danes ale ta odmówiła.

BMovieManiac

no więc pewnie by zmienili pod nią, chociaż kto wie, ale to by pewnie oznaczało znaczną zmianę w fabule, nikt by nie kupił prawie 40latki w roli młodej panny na wydaniu

Candrana

O nie nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones