Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,8
22 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

Najlepsze kobiece ciało wśród współczesnych polskich aktorek. Magda Boczarska jest po prostu boska.

waldeck77

popieram jest piękna i utalentowana

waldeck77

Może niekoniecznie najlepsze ciało ale biust ma rewelacyjny

waldeck77

Czy aż boska to nie wiem (nie mówię definitywnie nie, ale mam wątpliwości), ale niewątpliwie urody, sexapilu i ciała mogło by jej pozazdrościć wiele polskich aktorek.

użytkownik usunięty
waldeck77

Moim zdaniem to nie zasługa samej doskonałej figury, ale w dużej mierze tego w jaki sposób Pani Boczarska gra. Jest bardzo utalentowaną aktorką i z tego powodu właśnie sceny erotyczne z jej udziałem są jeszcze lepsze, ponieważ wie jak zagrać, żeby nie tylko świecić, mówiąc trywialnie : " gołymi cycami ", ale jak ukazać scenę z wdziękiem i klasą. Oby więcej tak świadomie grających aktorek!

Fajna dziewczyna, przyzwoita aktorka, dosyć wszechstronna, dobra w teatrze. W "Czasie honoru" umiała być prostaczką (podczas scen na Pawiaku) i egzaltowaną, uwodzicielską kokietką. Mam nadzieję, że zagra w czymś co będzie stanowiło większe wyzwanie dla jej warsztatu ;)

waldeck77

Zgadzam się w pełni ! Jest cholernie zmysłowa, pełna seksu. Wspaniałą kobieta ! A co więcej potrafi dobrze grać.

babel1974

Zgadzam się; jeśli chodzi o figurę i seksualność wypisaną na licu to ekstraklasa. Tak powinny wyglądać kobiety chcące się określać mianem "zgrabne".

abecadlo500

tak interesujaca jako typ urody i swietnie gra

uriel24

Na pierwszy rzut oka taka sobie ale jak się człowiek wgłębi to cud malina. To nie jest uroda typu jakaś Przybylska - która po miesiącu się opatrzy ale coś wiecznego bo głębokiego.

użytkownik usunięty
waldeck77

Zgadzam się z Tb :) Magdalena Boczarska jest piękną i charyzmatyczną kobietą :)

waldeck77

A to na pewno!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones