Magdalena Cielecka

7,4
23 443 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Jedna z najpiękniejszych aktorek. I z najbardziej charakterystycznym głosem.

bellezza1980

Zimna, dumna i blada. Ciężko się ją ogląda, dla mnie jest po prostu niesympatyczna.

lalala

eeee, mi sie tez podoba. zjawiskowa i uwielbiam jej gre :)

lalala

"Zimna dumna i blada" rownie dobrze mozna przypisac Kidman . I co w zwiazku z tym ? A to ze jest blada dobrze o niej swiadczy bo wystawiac cialo na slonce po to by po latach miec wysuszoną i pomarszczoną skore z przebarwieniami to bezsens . A tak ma cere w kolorze kosci sloniowej . A nie spaloną sloncem twarz buraka .

maciekb80

Bardzo się uczepiłeś tej bladości, o której napisałam ale kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Zacznij lepiej myśleć głową a nie kroczem bo wam facetom to ciężko przychodzi jeśli jest mowa o kobietach.

lalala

Dla Ciebie to wady - a dla innych zalety.

bellezza1980

To prawda. Fajnie też dubbinguje :)

bellezza1980

Prawie w każdej kreowanej przez nią postaci jest magia i tajemnica, która sprawia, że bohaterka ta jest niejednoznaczna i przy tym niezwykle intrygująca.

Wojtek_8888

W każdej roli jest dokładnie taka sama i nie jest intrygująca a irytująca.

bellezza1980

Przepięknie by się prezentowała na czerwonym dywanie w długiej sukni .

bellezza1980

Rozmawiałam z nią chwilę w klubie. Wrażenia: skromna, miła i uśmiechnięta, zupełnie inna niż kreowane zwykle postacie.

Chile

Bo ona jest skromna i mila i nie nosi sie prywatnie jak dana z salonu . To kobitka z wioski , rowna babka i bardzo madrze prawi . Ogladalem wkasnie "uwage" w ktorej ona byla gosciem i bardzo pozyrywne wrazenie odnioslem . A fala hejtow wynika z zazdrosci i pewnie wylewa ją team tych zakompleksionych . Nie wiem ile trzeba wypic by pisac o niej "pasztet" " koczkodan" itp. Widzialen ją na zywo i wygladala cudownie a do tego skromnie z minimalnym makijazem .

maciekb80

Nadal nie jesteś obiektywny bo myślisz kroczem jak każdy facet.

lalala

Twoje komentarze to nic jak tylko gotowce . A gdzie wlasna inicjatywa ? "Kroczem " litosci .

maciekb80

A twoje komentarze to co innego? Same oklepane frazesy. Niestety większość ludzi jest bardzo powierzchowna i przy tym prymitywna.

lalala

Milo ze przyznales mi racje odnosnie tego ze walisz frazesami .

bellezza1980

Do łezki łezka:
https://www.youtube.com/watch?v=-P78-K7pUn4

bellezza1980

W zasadzie się zgodzę... ale z małym ale.
Co do głosu to bezsprzecznie rewelacja @:-)
Co do ogółu aktorek to na pewno jedna z najpiękniejszych polskich... z całego świata i z okresu kilkudziesięcioleci "znam" ich tyle i rewelacyjnie pięknych (w "swoim" czasie @:-)), że trudno mi wydać tak jednoznaczną opinię. Ale na pewno Madzia znajdowała się w tej piękniejszej połowie... może nawet w mniejszej części niż połowa @:-)
A znajdowała...
na prawdę ogromnie się nią ekscytowałem kiedy oboje mieliśmy po około 30 lat lub nawet mniej... niestety czas nikogo nie oszczędza (może poza mną @:-) ) i Madzia stosunkowo wcześnie i dosyć nieatrakcyjnie się postarzała... jak na ilość wiosen jakie obecnie posiada @:-( Nieodżałowana strata choć ciągle jeszcze możemy ją oglądać @:-) @:-)

bellezza1980

https://brackify.com/bracket/24531/Najpiekniejsze-polskie-aktorki

bellezza1980

Kwestia gustu.

Sanderus

Niestety czas nie jest dla niej łaskawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones