Magdalena Turczeniewicz

6,3
793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Turczeniewicz

Ona jest jak aniołek ma śliczną buzie,miłą i sympatyczną,i jest młoda i ambitna,tak trzymać Pani Madziu :*

bilet24

Ja bym powiedział - bez przesady z tą urodą. Ale jest ładna na swój sposób. Poza tym na głównym zdjęciu przypomina trochę Karolinę Gorczycę.

dejwid_filmweb

Karolina Gorczyca ma jednak bardziej regularne rysy twarzy. A ta panna taka trochę zbyt udziwniona jak dla mnie. ;) Aniołkiem na pewno bym jej nie nazwał.

andre_

Karolina Gorczyca w ogóle jest fajna. Ma takie naturalne, duże usta, że aż... : )

andre_

Ale to moje zdanie przecież,dla mnie jest śliczna jak aniołek,dla kogoś może byc paskudna a dla kogoś obojętna. Mi się bardzo podoba :)

bilet24

No i ok. Ja też wyrażam tylko swoje zdanie, wiadomo że uroda to kwestia gustu. :)

andre_

Zgadza się. Obiektywnie jestem paskudny.

bilet24

Mnie bardziej podobała się w czasach "Egzaminu z życia". Teraz jest strasznie wychudzona i jak ktoś gdzieś napisał jej usta wyglądają jak uśmiech jokera...

bilet24

W Galerii zobaczyłem ją po raz pierwszy i masz rację - jest śliczna :)
Po prostu w moim guście, nawet nie zawaham się przyznać, że mój ideał urody.

bilet24

Tu się nie ocenia buźki tylko aktorstwo!
A u niej jest ono zerowe

tacyssup

Niezła d. Jak na swoje lata świetnie się trzyma (a zbliża się już do 30-tki). Aktorstwo jednak niestabilne i pod tym względem nie jest oszałamiająca.

bilet24

Ona z urody pasowałaby mi do Alice Cullen (ze Zmierzchu). Tak samo obcięte włosy i figlarne spojrzenie.

bilet24

A tę ambicję to gdzie pan znalazł?

W związku z panem Boberkiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones