Maggie Q

Margaret Denise Quigley

7,3
7 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Q

Urodziła się i wychowała na Hawajach. Sama potwierdziła w wywiadzie, że jest pół Vietnamką, Irlandką i Polką. Ojciec Amerykanin. Matka z Vietnamu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pitstop2

nie po prostu miała trzy matki Vietnamkę, Irlandkę i Polkę, a ojca Amerykanina :)

Aizen

W żyłach jej ojca, który jest Amerykaninem, płynie krew polska, irlandzka i francuska. Natomiast jej matka jest Wietnamką. Na dowód: http://en.wikipedia.org/wiki/Maggie_Q

Aizen

Jej Ojciec był pół Irlandczykiem pół Polakiem. W jej żyłach płynie Polska krew. Sama tak powiedziała... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Belzebub_2

Moher, fan Rydzyka - tylko na tyle Pana stać? Nazywacie tak każdego kto się z Wami nie zgadza. Mówi Pan o o zakazie handlu w niedzielę i tu się z Panem zgadzam, że to ograniczenie wolności tylko, że jednocześnie oskarża Pan rządzących obecnie o to, że zakazują zapalenia marihuany, ale o ile pamiętam to nie ten rząd wprowadził zakaz. Mówi Pan o naruszaniu wolności - ale ten rząd nie ograniczył wolności w większym stopniu niż poprzednie. Nadal przecież trzeba płacić składkę zdrowotną, nadal trzeba obowiązkowo posyłać dzieci do szkoły, nadal każe się za słowa (tak, tak karania za obrazę prezydenta czy za szerzenie treści faszystowskich czy komunistycznych nie wymyślił PiS - przepisy te istnieją już jakiś czas). P.Giertych narzucił nowe lektury i podniósł się szum, ale gdy poprzednie rządy wprowadzały lektury obowiązkowe to już złe nie było? Aaaa rozumiem - można naruszać wolność, ale gdy robią to NASI ulubieńcy - tak Pan myśli? Ja fanem demokracji nie jestem, ale Pan tak w nią wierzący powinien bez szemrania podporządkować się dcyzji większośći. Czy nie tak? Czy nie na tym polega demokracja? Co do homofobii - nie rozumiem o co chodzi. Czy ktoś zabrania homoseksualistom kopulować? Nikt nie zabrania im także zapisywać sobie spadków więc po co im zapis o związkach. Po to by potem nazwać to "małżeństwem", a później dążyć do adopcji dzieci. Radio Maryja - słuchał Pan go kiedyś czy polega Pan na "Faktach" albo Radiu TOK FM? Czy to nie jest naturalne, że starają sę oczernić konkurencję w podawaniu informacji? Proszę się zastanowić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mariusz1978

No cóż, UPR to chyba rzeczywiście jedyna partia która uważa, że chcącemu nie dzieje się krzywda, a wysokie podatki to nie droga do raju. A tak niestety ludzie traktowani są jak niewolnicy. Rzygać się chce jak człowiek patrzy w telewizorni na tych którzy obiecują cuda na kiju, a tak naprawdę za kulisami gardzą tymi "frajerami" którzy na nich zagłosowali. Są tak zafrasowani o tych Polaków którzy wyjechali, bo brakuje im ludzi których można by obrabować. Pozdrawiam.

LMNO

Wg mnie powinieneś Bogu dziękować, że urodziłeś się i mieszkasz w "kraju ciemnogrodu" z którego możesz w każdej chwili wyjechać! Ciesz się, że nie kładziesz się spać zastanawiając się, czy rano się obudzisz, ciesz się, że gdy wychodzisz z domu nie zastanawiasz się, czy będziesz miał gdzie wracać! Pamiętaj, że zawsze mogłeś trafić gorzej, a co do zakazów to popisałes sie swoim brakiem wiedzy, bo założe się, że marzy Ci się zachód, gdzie sklepy w niedziele też są pozamykane! bądź Ameryka, gdzie zakazy niekiedy są jeszcze durniejsze niż u nas..
generalnie to im wczesniej wyjedziesz tym lepiej dla nas i mam nadzieję, że za granicą nigdy nie przyznasz się, że jestes Polakiem (chociaż o to chyba nie mam się co martwić?)
aha, i zrób to zanim państwo zapłaci za Twoją edukację! z której póxniej chętnie skorzystają zagraniczni pracodawcy..

LMNO

a co to zyebie ma wspólnego z maggie ???

tomucho77

tez tego nie czaje;/ zaczelo sie od jej pochodzenia a konczy na polityce z ktora wcale nie jest zwiazana;/???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_2

hie hie - dobrze prawisz belzebub, kazdy zdrowy na umysle czlowiek zrywa sie z tej pseudokatolickiej wsi jak tylko sie okazja nadazy

Belzebub_2

Belzebub - niezły z Pana kawał skubańca co nie?

LMNO

"Najgłupszy naród na tej planecie." - Zgodze sie z tobą Belzebubie, co więcej - dodam że sam jesteś tego przykładem! Narzekasz na naród, ale jednoczesnie kochasz demokracje - chyba najbardziej beznadziejny z ustrojów . Zaprzeczasz sam sobie, społeczeństwo nigdy nie będzie w wiekszosci za legalizacją marychy, a na zakaz handlu w świeta przy odpowiednim urobieniu przez tv większość sie znajdzie. Także Belzebubie nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz pojecia, zostań rzy filmach i bedzie okej. Pozdro dla lucka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wladek616

wow maggie q i nienormalne rozmowy polityczne na forum co to ma z nia wspolnego? jak macie cos do rzadu to pora wystartowac w wyborach i cos zmienic a nie ciagle narzekac i nic nie robic!!!!!!!!!

wikiw99

Widzę kolega dopiero co po seansie MI3 ^^ na co wskazuje data ;] Maggie Q śliczna taką dziewczynę mieć i serio nic więcej nie potrzeba ogólnie wg mnie Azjatki są bardzo pociągające

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jetli22

przebrniecie przez ten belkot i syf zawarty w tym temacie to jak taplanie sie w gownie, czytasz na wlasna odpowiedzialnosc!

dolce8

Nie wiedziałam, że filmweb to portal służący do dyskusji na tematy polityczne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aizen

Oglądałam gdzieś jej wywiad i mówiła, że jej mama jest wietnamką, a ojciec polakiem.

Nic nie wspominała o Irlandii. :) I dobrze, bo ją uwielbiam.

ati223

Z tą jej Polskoscią to 7 woda po kisielu wiec nie podniecajcie sie tak .

Glock

Nie wiedziałąm, że wnuczka Polaka to już 7 woda po kisielu.. Nie przesadzaj.. Rozumiem jakby jej jakis praprapradziad był Polakiem, ale nie dziadek.. Jej ojciec jest przecież półPolakiem.. Ona w 1/4 Polką

Aizen

Dzwoń do Smudy

Aizen

fajna babka, ale z tą polskością to tak chyba na wyrost. można przyjąć, że ma dość "skomplikowane" pochodzenie:P

pseudoalias

I to skomplikowane pochodzenie czyni z niej niezwykłą kobietę.

pseudoalias

jakie skomplikowane? Normalne, że nacje sie mieszaja, ale jej dziadek jest Polakiem no to ona jest w 1/4 Polką!

Aizen

Skoro z niej taka Polka to ciekawe czy potrafi powiedzieć "szedł Sasza suchą szosą" :P

Pijany_Mistrz

Gdy Ją spotkasz zadaj Jej to pytanie.

tomucho77

Widzę Tomcio w formie :D

klaczek20

ja i tak ją lubię bez względu na to czy ma polskie pochodzenie czy tez nie;)

Aizen

Dawno nie widziałam tematu, w którym połowy postów nie da się przeczytać ;p Grubo

Charlotte7x7

Większość to wyzwiska :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones