Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

Ta oto trafiła idealnie, wybiła się za młodu w Grze o tron, teraz już nic dodać nic ujać, dobrze zagrała i czym starsza bym lepsze będzie mieć branie do filmów :)

kowal1528

Ale czemu od razu 10 w TOP100 ,ją znają głownie ci co oglądają "Grę o tron" ,a ona wyprzedziła nawet Elisabeth Taylor czy Katharine Hepburn. Zagrała kilka ról ,i wcale nie jest powiedziane po serialu dostanie jakieś ważne role.

Mela2001

Tak się dzieje, kiedy ktoś dobrze zagra w wyśmienitym serialu i przyciagnie uwagę na tyle wielkiej publiki, że przeskakuje nawet bardzo znane nam aktorki :)
(bo nie ukrywajmy, gra o tron to najlepszy serial i bardzo cięzko będzie ten poziom kiedykolwiek przebić)

kowal1528

nie mogę ci poweidzieć czy ten serial jest dobry bo go nie oglądać ,ale bardzo możliwe jest ze gdy skończą go kręcić to o nikt nie będzie kojarzyć jej nazwiska ,a o Taylor będą pamiętać wszyscy.

Mela2001

Oj gre o tron mogą skończyć już teraz a i tak będzie wielkie echo. Bo lepszego serialu nie zrobili dotąd i obejrzyj go, polecam ;)

kowal1528

Może kiedyś obejrzę ,ale echo zawsze cichnie.

kowal1528

nie bądźmy śmieszni - najlepszy serial to Breaking Bad i będzie tak zawsze.

Zwirpl

Jak można porównywać dramat kryminalny z fantasy

kowal1528

Gra o Tron jest pierwszym z lepszych seriali fantasy , ale by najlepszy serial??? Szczerze to dla mnie jeden z najgorszych seriali jakie oglądałam w ostatnich latach... Zmarnowany czas i na książkę i na serial...

Mela2001

dokładnie, jak dotąd nie dostała żadnej znaczącej roli.

dzikudzina

Proponuję obejrzeć "Cyberlully" z 2015 jest świetna w głównej roli.
Pozdrawiam

dzikudzina

bo nie wybiła się jesczcze na członku jakiegoś producenta :D wiesz o co mi chodżi

DannielNemesis

I mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Szkoda takiej dziewczyny dla jakiegoś podstarzałego oblecha.

CorporalHicks

Teraz raczej nie, teraz się już oblechy boją

dzikudzina

Jeszcze ma czas

dzikudzina

Jest słaba. Wytwory z gry o tron już większej kariery nie zrobia. W ostatnim sezonie zostały już aktorskie miernoty, więc nie dzwcie się, że poziom spadał.

Mela2001

To jaja, taki symbol czasów internetu i dzieci facebooka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones