Maja Bohosiewicz

Maja Marta Bohosiewicz

5,0
943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Bohosiewicz

Znaczy 24 rocznikowo. O boże drogi :-/ Byłam pewna, że jest co najmniej w moim wieku (za rok 30). Staro wygląda.

Panna_Freddy_K

n o to ładnie siebie podsumowalas, masz 30 lat i wygladasz staro, gratuluje, moja siostra ma 35 a jej o dowód niektorzy w monopolowym pytaja.

funkadelic

Gratuluję.

Panna_Freddy_K

Mnie się nasuwa podobieństwo tej dziewczyny do ,,babki Kiepskiej". ;)

Roxley

Ha ha ha może trochę ;) http://www.panstwo.net/uploads/foto/2007/10/1_feldman.jpg

Panna_Freddy_K

Z całym szacunkiem dla pani Krystyny Feldman :)

Panna_Freddy_K

też sie zdziwiłam że urodziła się w 1990

Panna_Freddy_K

hahah 29 lat i bycie starym, albo ktos w tym wieku wyglada staro? Chyba cie od dziecka karmiono denaturatem, skoro dla ciebie w tym wieku jest sie i wyglada starym

akrobatiks

Nie. Ale jest różnica w wyglądzie 23latki i 30latki. Nie zaprzeczaj.

Panna_Freddy_K

Nie taka bardzo, widzialem 30stki ktore wygladaly na 20, a 20stki na 30.
Chyba sie obracasz w dziwnym swiecie.

akrobatiks

Chodzi o to, że w/w pani wygląda "staro" jak na 24latkę :) Pozdrawiam i miłego weekendu życzę ;)

Panna_Freddy_K

No tak, ale wcześniej napisalas, ze bylas pewna ze jest w twoim wieku bo staro wyglada, no to automatycznie dalas swiadectwo swojej urody :)
ja mam 34 lata a wygladam na 26 :)

akrobatiks

Dobra.

akrobatiks

Nie wiem, co za dziwne rozumowanie. Autorce wątku chodziło o to, że aktorka wygląda na 30 lat, a tyle ona ma, a nie na tyle wygląda autorka. Gdy jakaś 42 letnia kobieta stwierdzi, że Weronika Rosati wygląda na 42 lata, to nie tak że ta kobieta mając tyle lat, wygląda na swój wiek, bo może wyglądać na 23 lata i to Rosati, choć młodsza, będzie wyglądać staro w porównaniu z tą 40-latką. Czasami trudno po wyglądzie odgadnąć wiek. Często myślę ooo, ta, ten to dopiero stary, a potem się okazuje, że ma tylko 28 lat. Raz spotkałam kobietę, którą oceniłam, że nie ma nawet 18 lat, poprosiłam o dowód, i byłam w szoku, jak zobaczyłam jej Pesel. Miała 41 lat! Wyglądała tak niebywale młodziutko, młodziej niż ja. Jak to możliwe? Powinni ją pokazywać w telewizji, bo to jest niesamowite.

akrobatiks

moim skromnym zdaniem to wygląda jak trans i to średnio zrobiony ,a Ty akrobatiks naucz się czytać ze zrozumieniem gówniarzu ;)

avada_kadavra

Hahaha ;)

Panna_Freddy_K

To taki mechanizm ochrony przed pedofilami - wyglądać staro. Przydatna mutacja. Przyszłościowa. Powinna zawodowo rodzić dzieci bezdzietnym rodzinom ku chwale narodu polskiego. Sam bym u niej zrobił co najmniej dwa dzieciątka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones