Maja Ostaszewska

6,1
62 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

Wszędzie gra jakby miała depresję. Widać według niej wyrazić wielkie emocje to to samo co się rozpłakać. Oskarżam tę panią o pozbawianie głębi swoich "kreacji" aż zaczęło mnie zastanawiać, że aż tak się wybiła. Ona i tak tego nie czyta. Popraw dykcję, i zostaw tę ponurą minę, pracuj na mimiką.

kassar

zgadzam się jej najlepsze rolę to Karolina z przystani, Marysia w patrze na ciebie Marysiu, i Małgorzata (Meg) Donovan w Na dobre i na złe, kiedyś ją lubiłam za to że grała w na dobre i na złe, ale odkąd już tam nie gra nie lubię jej za to i za rolę Beaty w przepisie na życie. Życzę jej żeby zagrała jakąś fajną przekonującą rolę, bo te 3 rolę to za mało dla mnie.

kassar

Zgadzam się w 100%, w mojej oceni pani Maja zupełnie "spłaszczyła" postać Kuklińskiej. Gra beznamiętnie, drętwo, ma się wrażenie, że cała jej gra aktorska to ponura mina.. Nawet uśmiecha się ponuro.

użytkownik usunięty
kassar

Celnie piszesz. Dawno przestałem liczyć na wiarygodną kreację p. Ostaszewskiej.

A oglądaliście ''Przepis na życie''? Jak nie to polecam spoglądnąć. Tam Pani Maja fajnie się uśmiecha.
Btw. ej, w ''Czasie Honoru'' była zarąbista. Aczkolwiek powagi i ponurej miny wymagała właśnie ta postać którą grała wiec jest okej. :)

użytkownik usunięty
Ertix_Poke

Mamy więc inne odczucia. Dla mnie w Przepisie na życie za bardzo starała się być zabawna i w efekcie odbieram jej rolę jako jednowymiarową, histeryczną i irytującą. Przed laty przyciągała młodzieńczą świeżością. Dzisiaj - cóż, Autor wątku powiedział prawie wszystko. Pozdrawiam. :-)

Polecam Body/Ciało. Tak jak innymi rolami nie zwróciła mojej uwagi, tutaj jak dla mnie grała świetnie.

użytkownik usunięty
Safo

Dziękuję. Bez cienia złośliwości: najmilsza nawet osoba nie skłoni mnie do obcowania z filmami p. Szumowskiej. Pozdrawiam.

To nakłaniać nie będę;-) Mnie się bardzo podobał, ale może dobrze, że wcześniej żadnego jej filmu nie widziałam... Ostatnie nawet mnie nie pociągają, o Ono tylko koleżanka z pracy i szefowa dobrze mówiły. Ale pewnie książkę warto najpierw przeczytać. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Safo

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones