Maja Ostaszewska

6,1
62 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

żenada naprawdę. Absolutnie w rzadnej roli nie jest przekonywująca. Koleżanki na imprezie są lepsze...

kool83

Żadnej!

beatazielinska

Jeszcze autor pomyśli, że to potwierdzenie jego teorii, nie poprawienie błędu :D

beatazielinska

Kolerzanki!

kool83

nie wierze, jestes trollem prawda?

kool83

O joj, nie pisz nic więcej...

kool83

Opinia człowieka który pisze "żadnej" przez "rz" obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Have a nice day.

Radiw84

Nie zgadzam sie z opinią o Majeczce, ale akurat bledy ortograficzne nie wiele mowia o czlowieku. znam wiele mega inteligentnych i oczytanych osob, walacych byki że az oczy bolą, (łącznie ze mną :P). pzdr

karolina_chan

Inteligentna osoba robiąca błędy ortograficzne. Zdajesz sobie sprawę, że to zaprzecza samemu sobie? Poza tym jak można zrobić błąd ortograficzny z funkcją autokorekty ? Tak nie robi osoba inteligentna tylko "ynteligentna". End of story :)

karolina_chan

Naprawdę "niewiele" mówią o człowieku.

kool83

Jak popiją to wrecz są " genialne "

kool83

Ja też jestem zdruzgotany jej wysoką oceną. Taka realna ocena to 6,5

misiek1812

Realnych ocen na FW raczej się nie spodziewaj.

kool83

Błąd, błędem, ale z opinią o Ostaszewskiej zdecydowanie się zgadzam. Ona w każdym filmie/serialu w którym zagrała grała z tą samą miną.

kool83

W czym te koleżanki są lepsze?

kool83

jeśli 83, to twoj rocznik i piszesz zadko przez 'rz', to propsy ; >

meg2pac

Propsy dla karzdego, poprostó. Kool83 ocenia cwelebrytkę, innym śni się mokry sen ortograficzny i na koniec @meg2pac o jakimś "zadku". Myślę, iż zadek pani Mai może budzić coraz mniejsze zainteresowanie. Chociaż jedyną poprawnie zagraną sceną jako pamiętam z jej udziałem była właśnie sceną z jej gołym zadkiem. Ale to wieki temu ;-)

HamiIkar

Osra,szewska wystąpiła publicznie z prośbą o wpuszczenie ciapatych kabanów do Polski bo swędzenie dupska jest już dla niej nie do wytrzymania i w ramach asymilacji będzie im puszczać w kółko odcinki seriali w których wystąpiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones