Maja Ostaszewska

6,1
62 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska
mmm2001

Jak najbardziej.

ErtixPoke

czytałam na wikipedi ale jakoś nie mogłam w to uwierzyć

mmm2001

W TVN24 bywała gościem chyba ws.Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i co z tym związane sytuacja w Tybecie ,potem na temat uboju zwierząt.Jeszcze czytałem z nią wywiad jak przygotowując się do roli zakonnicy w "Prymas-trzy lata z tysiąca" musiała poznawać tajniki wiary katolickiej,a to jak na osobę która pochodzi i całe życie mieszka w tzw "Katolandzie"(Polsce) dość nietypowe!

mmm2001

Nic dziwnego urodzeni 03.09. tak mają :P Sam znam kilkoro, którzy się nawrócili na buddyzm.

kwadracik

i za to jej nie lubię że jest buddystką, nawet jakby mnie miała udobruchać fajną rolą to też bym jej za buddyzm nie lubiła.

kinomanka_13

Rozwalają mnie komentarze tego typu. xD A co, ksiądz proboszcz powiedział Ci na mszy, że to grzech lubić aktorów, którzy są innej wiary?

użytkownik usunięty
karol11art

haha, Karol, dobrze powiedziane. Kinomanka na filmwebie w ogóle lubi tylko aktorów, którzy dobrze śpiewają, więc może jak jej Ostaszewska zaśpiewa to ją polubi.

kinomanka_13

Toż to szok dla zapchlonych katoli.

mmm2001

Pamietam jak kilka lat temu u Wojewodzkiego potwierdzila ze jest buddystka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones