Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Czy tylko mi się wydaje,że jest jedną na najpiękniejszych aktorek. Po prostu nie mogę oderwać od niej wzroku.Za każdym razem jak na nią patrzę zastanawiam się jak ktoś może być taki piękny. Szczególnie dobrze wyglądała w ,,A właśnie,że tak"!

użytkownik usunięty
Loczek156

ładna z niej dziewczyna ;)

Loczek156

Mi jakoś ona zupełnie nie pasuje ;p Chociaż niewątpliwie jej plusem jest naturalność, nie wygląda jak typowa plastikowa holyłoodzka gwiazda.

Loczek156

Nie dość, że śliczna to jeszcze pięknie śpiewa

Loczek156

Jest piękna. Naturalna i dobra aktorka. 10/10 za role w "szkole uczuc "

Loczek156

Ładna tylko strasznie wysoka przez co traci na atrakcyjności. 7 cm niżej i byłaby super:) za to swoją wadę wzrostu nadrabia pięknym głosem.

ashley_baxter

Wzrost to wg Ciebie wada? No wlasnie tym lepiej dla niej. Nie dość że bardzo ładna to dodatkowo wysoka.

megan94

Szczerze to taki wzrost jest wadą, przynajmniej w mojej opini a mogę być wiarygodna przez fakt że mam dokładnie taki sam wzrost. No i cóż.. minusem największym jest niemożność zalozenia obcasów takich w których pięknie się wygląda w sukience (nie myślę tu o kaczuszkach czy mini-obcasiku bo to wygląda srednio;) Druga sprawa to ogólny efekt jaki daje taka potężna kobieta. Uważam że mniejsze panie ładniej i delikatniej się prezentują. Są zwyczajnie bardziej urocze. Ale z drugiej strony Mandy jest gwiazdą; one zawsze chodzą w obcasach niezależnie od wzrostu + bardzo ładna twarz.. zatem może jej wzrost to nie kula u nogi ;)

ashley_baxter

Przecież ona nie jest jakoś specjalnie wysoka, ma 178 cm, normalny wzrost. Przy takim wzroście spokojnie można nosić obcasy i nie są to żadne kaczuszki... Ja mam 3 cm mniej i spokojnie noszę obcasy 11 cm i nie czuję się jakaś wielka, nawet jestem niższa od facetów, więc nie rozumiem gdzie tu problem. Poza tym, to czy ktoś jest uroczy, nie zależny od wzrostu ;)

Loczek156

Miód malina.

Loczek156

oj piękna!

Loczek156

a mnie ona irytuje... nie lubię jej a i jakos przepiękna specjalnie też nie jest

xxanita1990

Z pewnością jesteś ładniejsza ;)

David_Haye

tego nie miałam na myśli :) uważam po prostu, że jest wiele ładniejszych i zdolniejszych aktorek. Jesli chodzi o jej role w 'Szkole uczuć' to wlasnie mnie irytowała kreacją bohaterki na taką płaczkę pokrzywdzoną przez los. O wiele bardziej wolę 'Now is good' , tam głowna bohaterka pokazuje ze z choroba mozna zyc i byc normalna nastolatką z burza hormonów i kaprysami, jest to o wiele bardziej prawdziwe. Nie trzeba pokazywac tylko płaczu, odrzuconej przez srodowisko i zakompleksionej sierotki Marysi bo niewiele takich dzisiaj jest ;p

xxanita1990

A poza szkołą uczuć widziałaś Ją gdzieś jeszcze? Osobiście polecam "Dedykacje".

xxanita1990

Czy wy trochę nie przesadzacie? O gustach się nie dyskutuje. Jednym dziewczyna może się podobać, a innym nie.
Ja uważam, że jest ona bardzo sympatyczna i pogodna. To jej duży plus.
Natomiast ładne kobiety to według mnie: Monica Bellucci, Sandra Bullock, Catherina Zeta-Jones, czy też Demi Moore.

Loczek156

obejrzałam nie dawno ten film i powiem że przypomina mi w nim aktorke. która grała "pewnego razu na dzikim zachodzie" - film z 1968
http://1.fwcdn.pl/ph/44/06/4406/280949.1.jpg

Loczek156

Jest kuzynką P!nk. :) Ale mnie się osobiście nie podoba. P!nk jest o niebo ładniejsza.

Increibla

treśćpff

burt1985

A dla mnie ladniejsza od Pink. Faktycznie zjawiskowa, ciezko oderwac wzrok.

Increibla

Pink mi sie kompletnie nie podoba a Moore już tak. Bardzo ładna kobieta, ma ciekawą urode.

megan94

Ja na Mandy nie mogę niestety patrzeć.
Ale to pewnie kwestia gustu,

Increibla

Z pewnością o to chodzi,o indywidualny gust.

Loczek156

Ja uważam że lepiej śpiewa niż gra,to jest moje zdanie,niestety ale spośob gry przypomina trochę Hillary Duff-słodka i infantylna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones