Marcel Sabat

7,2
4 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcel Sabat

Podczas spotkań w empiku Marcel wspominał że pojawi się w jakimś serialu... tylko nie zdradził w jakim. Może ktoś coś na ten temat tu wie ? Obstawiacie coś?

karolka_buzka

Biedny. Podejrzewam, że ma większe ambicje.
Nie orientuje się zbyt dobrze w serialach więc nic mi nie przychodzi do głowy ale oby to nie było "M jak Miłość" bo to już upadek totalny ;-)

Wspominał coś może o teatrze?

Arya_2

Ja niestety nie byłam w empiku niestety, ale widziałam filmik z jednego ze spotkań i mówił, że "prawdopodobnie nowy spektakl się szykuje" czyli bardzo ogólnikowo się wypowiadał, wciąż wystawiają dzieci z dworca zoo w teatrze kamienica. Wspominał też, że jakieś projekty które wcześniej realizował powinny pojawić się w tym roku (chodzi mu chyba o jakąś produkcje niezależną) Co do serialu to ja pomyslałam o ranczu haha bo w 2015 ma pojawić się nowy sezon xd nie wiem, nie wiem

karolka_buzka

Marcel pojawi się w "M jak miłość". Pozdrawiam :)

Po_Cos_to_Jest01

ooo!
Dzięki za odp. :)

Po_Cos_to_Jest01

No to Zośka który zaskarbił sobie moją sympatię teraz ją momentalnie traci,mam nadzieję że wystąpi w czymś ambitnym np. Ranczo byłoby fajne tylko co by taki gościu robił na wsi,jak on bardziej przypomina warszawskiego hipstera.

karolka_buzka

W dzisiejszym odcinku "M jak Miłość" był Marcel. Gra jakiegoś Darka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones