Marcel Sabat

7,2
4 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcel Sabat
izulowa

"Tyle w temacie"? A może chociaż wspomniałabyś też o tym, że ma talent, charyzmę i trzeba przyznać roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. Jest naprawdę obiecującym aktorem, widzialam wszystkie jego filmy, dodatkowo widziałam go w teatrze w spektaklu "Shopping & Fu****g" gdzie zagrał najlepiej z całej obsady, a nie były to role łatwe bo sztuka do łatwych nie należy. Nie chcę cię obrazić ale przez takie osoby jak ty przystojni aktorzy nie są traktowani poważnie bo jak ludzie widzą te płytkie komentarze to się zniechęcają i wydaje im się, że jedynymi fanami aktora są zakochane nastolatki.

Frida_filmaniak

pewnie dlatego ci najprzystojniejsi aktorzy mają najniższe poczucie własnej wartości... =) Ja też jestem pod wrażeniem talentu, a przede wszystkim jego głosu i możliwości aktorskich. Gratuluję, życzę Marcelowi wielu sukcesów i oczekuję nowych ról

Maja339

No niestety tak jest, przylepia się aktorowi łatkę i trudno ją oderwać. Ogladałaś go u Kuby Wojewódzkiego? Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Dobrze, że jest nowe pokolenie młodych aktorów, których nie interesuje tylko komercja. Chłopaki z "Kamieni...", Gierszał, Ogrodnik czy Kościukiewicz, żeby tylko były dla nich odpowiednie role. Polskie kino nie jest zbyt bogate, choć powoli się to zmienia.

Frida_filmaniak

Dokładnie=) Nasze kino ewidentnie wzbogaciło się o kolejnego, obiecującego aktora, który ma świetne warunki, wszechstronność i ekspresję, której na próżno szukać u młodych, amerykańskich aktorów. Widziałam go w programie Wojewódzkiego i przyznam, że chłopak mnie zaskakuje. Wydawał mi się na pierwszy rzut oka introwertykiem, a tymczasem na scenie daje z siebie 100% i jest wulkanem energii.
Jedno jest pewne: ma poukładane w głowie, a to szalenie pociągające... =)

Maja339

Być może prywatnie jest introwertykiem ale jako aktor musi się tego wyzbyć co uważam za bardzo profesjonalne. To młode pokolenie pojawiło się tak nagle, chyba Gierszał był pierwszym symptomem tej grupy, tylko szkoda, że to w większości faceci, jakoś wśród kobiet nie widzę świeżych, utalentowanych twarzy. Były w "Kamieniach..." ale zagrały tak sobie.

Frida_filmaniak

W ostatnich dwóch - trzech edycjach nagród im. Cybulskiego większość nominowanych to właśnie aktorki :-) ale jednak kilka lat starsze od tych chłopaków, tak koło trzydziestki. Julia Kijowska, Marta Nieradkiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Katarzyna Zawadzka, Joanna Kulig...być może trudniej o ciekawe kobiece role, może trudno się przebić, w każdym razie aktorsko zaczynają dojrzewać - albo zostają dostrzeżone - później niż panowie. Faktycznie trudno byłoby wskazać bardzo młodą, wybijającą się aktorkę w przedziale 20 - 28 lat, może z wyjątkiem Magdaleny Berus, ale tutaj kieruję się opiniami o niej, bo żadnej roli nie widziałam.

Natomiast co do pana Sabata, to jest intrygujący, Wydaje się dojrzały nad wiek, to nie jest głupawy fircyk do tańca na lodzie albo z gwiazdami. W programie Wojewódzkiego wdg. mnie nie do końca się odnalazł, chyba właśnie przez tą swoją powagę. Miałam wrażenie, że chciałby powiedzieć coś więcej ale osoba prowadzącego ciężko działa mu na nerwy, czemu się osobiście nie dziwię. Ogólnie Wojewódzki zjadłby go i odtwórcę roli Alka z butami, jedynie Tomasz Ziętek nie dał sobie wejść na głowę.

Arya_2

No właśnie o takich młodziutkich aktorkach pisałam, trochę ich brakuje w polskim kinie. Program Wojewódzkiego nie jest po to żeby rozmawiać ale po to żeby robić show i żeby prowadzący mógł przerywać rozmówcom i rzucać "błyskotliwe" teksty. Niestety tak to wygląda, dlatego chciałabym któregoś z chłopaków zobaczyć w programie 20m2 Łukasza, tam by im nikt nie przerywał po dwóch słówach, a Marcel wyglada na faceta, który ma dużo do powiedzenia.

Frida_filmaniak

tak, tyle w temacie. bez odbioru

izulowa

Natomiast Twoja gęba pozostawia wiele do życzenia.

pilarix

nie ciśnij mi tak w internecie :(

izulowa

Eee ze co? Mega pi*dus....

paw_2

poka swojo twarz

izulowa

Nie zamierzam.... ale ok, przyznaje ze moj post nie byl zbyt madry :) Jak dla mnie koles jest malo urodziwy i do tego chudy jak patyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones