Marcelo Zarvos

Marcelo Uchoa Zarvos

6,9
840 ocen muzyki
powrót do forum osoby Marcelo Zarvos

Pierwsze moje spotkanie z jego muzyką było w "Door in the floor".
Jak i również z Jonem Fosterem. Wtedy jeszcze nie znałem totalnie ani aktora, ani kompozytora. Czas mijał, a jak dla mnie I Jon (to już na marginesie) i Marcelo Zarvos, świetnie się rozwinęli. Piękna naprawde muzyka Pana Zarvosa. Chylę czoła!

BUNCH

Ten kompozytor jest niestety bardzo mało znany.
Dobrze chociaż, że otrzymał nominację do Emmy za "Taking Chance".
Chociaż mnie się bardziej podoba jego ścieżka do "The air I breathe"

mistrzyoda87

Marnuje się wielki talent. Pięknie komponuję a do tego w jego utworach słychać instrumenty, które ja lubię. Jestem kupiony.
ZNACIE TO UCZUCIE GDY OGLĄDACIE FILM (z ładną muzyką) A NA NAPISACH KOŃCOWYCH NAGLE POJAWIA SIĘ NAZWISKO KOMPOZYTORA, KTÓREGO ZNACIE? Tak właśnie miałem na przykładzie "Remember me".

Marcelo bardzo mi się spodobał od czasu "Door in the floor". Pamiętam, że niesamowicie spodobała mi się jego muzyka.
Potem "spotkałem się z nim" przy okazji "Air I breathe" , "Taking chance" i niedawno przy "Remember me" właśnie.

Brawo Marcelo. Hiszpania ma dobrych muzyków.
Mateo Pascual (NIESAMOWITY, najlepszy na świecie, OST z gry z serii Commandos), Gaggine (czy jakoś tak) i tak dalej...

BUNCH

Zgadzam się, tworzy muzykę prostą, ale wspaniałą. Chyba jeden z moich ulubionych kompozytorów. Cały czas napotykam się na jego muzykę - mimo że robił ją dla tak małej liczby filmów - i jego utwory nigdy nie zawodzą. Ale filmy czasem tak.

BUNCH

naprawdę dobre kompozycje, rzadko mam okazję trafić na jego film ale jak już trafię to jest świetnie - Door in the Floor (szczególnie utwór Reprise), Brooklyn's Finest, You Don't Know Jack

Pauleta

Heh, historia lubi się powtarzać jak widzę.

Napisałem w zeszłym roku tak:

"ZNACIE TO UCZUCIE GDY OGLĄDACIE FILM (z ładną muzyką) A NA NAPISACH KOŃCOWYCH NAGLE POJAWIA SIĘ NAZWISKO KOMPOZYTORA, KTÓREGO ZNACIE? Tak właśnie miałem na przykładzie "Remember me"."

A dzisiaj na przykładzie filmu "Jak jakiego nie znacie", tak:

Taka ciekawostka. Gdy zaczynała się czołówka filmu i w me uszy trafiła ta ładna muzyka, powiedziałem do siebie "O! Ładne. Fajna muzyka, taka w stylu Zarvosa".
A kilka sekund później moim oczom na ekranie ukazał się napis:
"Music by... Marcelo Zarvos".

Hah! Cóż za przygoda :)
Bardzo się z tego cieszę. Marcelo - jak zawsze - odwalił kawał pięknej roboty. Bardzo lubię tego hiszpańskiego kompozytora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones