Marcin Czarnik

6,8
4 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Czarnik

Póki co wrażenia na gorąco po obejrzeniu pierwszego odcinka - gość jest świetny. Rozedrgany, neurotyczny, ale wiedzący po co przyjechał z prowincji do stołecznego teatru dyrektor. Charyzmatyczny. Wydaje się, że jeżeli ludzie kupią serial, kupią też Czarnika.

W ogóle albo jestem ślepy albo serial nie ma jeszcze swojego forum. Jeżeli szukaliście czegoś, co jest świetnie nakręcone, delikatnie - ale nie do przesady - oniryczne, dobrze obsadzone, to ten serial ma potencjał. Co prawda jest parę słabostek, muzyka mocno inspirowana "the knick", ale pasuje do klimatu. No właśnie - klimat. Całość ogląda się jak spektakl, dialogi i sposób ich podawania również rodem z teatru, ale w żadnym wypadku nie jest to wadą, w końcu akcja dzieje się właśnie tam. Po pierwszym odcinku zdecydowanie mam ochotę na więcej.

Serial jest tak odmienny od innych propozycji w polskiej telewizji, że naprawdę, brak wydzielonego forum na FW, to porażka.

Trzymam kciuki, żeby cały sezon był na takim poziomie.

kapciemwmuche

Nie tylko brak forum, brak również strony serialu...

kapciemwmuche

Też ubolewam nad brakiem strony serialu na tym portalu, no ale widocznie moderatorzy się ociągają, bo na pewno pozycja jest już w kolejce.

Serial jest świetny, przed obejrzeniem pomyślałam, że jeśli to ma coś, cokolwiek, chociaż 1 procent, wspólnego z Birdmanem, to muszę to zobaczyć. Może nie jest jednak zbyt podobny, jak się okazuje, mimo to jestem oczarowana. Nie jestem jedną z tych osób, co nigdy nie chodzi do teatru, kocham te klimaty, podobnie jak uwielbiam klimat serialu, muzyka idealnie pasuje, aktorzy - oprócz Karolaka - nie są to twarze, które widzimy trzy razy w tygodniu w telewizji bądź w co drugim polskim filmie, także to raczej na plus. No i wisienka na torcie - Marcin Czarnik sprawdza się super, nie byłam nawet świadom,a że obejrzałam kilka filmów, w których miał mniejsze role. Szkoda, że dopiero go "odkryłam", chciałabym zobaczyć go w teatrze, takim prawdziwym, nie serialowym ;).

kapciemwmuche

Zgadzam się z przedmówcą, zobaczymy co będzie dalej. Jeśli utrzymają poziom z pierwszego odcinka to będzie dobrze :)

kapciemwmuche

Kolejne odcinki nieco słabsze, ale świetny klimat. Wyraziste postacie, plejada gwiazd i ukryta między wierszami prawda o polskiej kulturze i ogólnie "tanim państwie".

Oby tylko wyniki oglądalności dopisały i był drugi sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones