Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Zapiera mi dech, gdy tylko pojawia się na ekranie i nie mogę oderwać od niego wzroku. Jak dla mnie, nie ma przystojniejszego aktora od niego. Uwielbiam jego grę, uwielbiam aparycję - no maślana w oczach, gdy tylko go widzę. Wzbudza we mnie ogromną sympatię, ma w sobie coś takiego, co sprawia, że chciałabym mieć go za przyjaciela. Filmy z wywiadów tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że prywatnie to też przesympatyczny, skromny, ciepły i rodzinny człowiek. Zakochałam się w nim po obejrzeniu "Rozmowy nocą", po "Pitbullu' po prostu rozpłynęłam. Każdy film z jego udziałem to dla mnie uczta dla oka i ucha (ten głos!). Jego grę aktorską również uważam za stojącą na bardzo wysokim poziomie. Jakie drewno? No luudzie! On potrafi zagrać każdą rolę - rozśmiesza, wzrusza, wkurza - wytwarza w człowieku cały wachlarz emocji.
Dla mnie ideał faceta. Kocham go.

noeemi83

Też go loffciam :(

noeemi83

ja też go uwielbiam <3. Mężczyzna do zakochania.

mrs robinson

Trzeba być cholernie zakompleksioną osobą, żeby ustawiać na avatar czyjąś facjatę. Nie masz swojego ja tylko wyrażasz się przez pryzmat osoby, która wydaje Ci się idealna. Total hate.

mrs robinson

Trzeba być cholernie zakompleksioną osobą, żeby ustawiać na avatar czyjąś facjatę. Nie masz swojego ja tylko wyrażasz się przez pryzmat osoby, która wydaje Ci się idealna. Total hate.

filozof71

Wczesniej miałam innych aktorów.Inni uzytykownicy tez sobie ustawiaja roznych ludzi na avatar,wiec nie rozumiem o co sie czepiasz ;].
Dorocińskiego nie uwazam za ideała,podziwiam go,bo jest swietnym aktorem.

mrs robinson

Nie mam zamiaru się z nikim moralizować.Widocznie Pan musi mieć kompleksy przez M.Dorocińskiego.Proszę je leczyć gdzie indziej.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones