Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Jak ktoś go lubi, jego sprawa, ale ja filmów z jego udziałem staram się nie oglądąć

kilogramowy

Prawda, w sumie niezbyt elastyczny w swoich rolach, jest wielu lepszych w Polsce

kilogramowy

Ale głupi temat ! kogo to obchodzi co oglądasz !

tomucho77

a co kogo obchodzi cokolwiek tutaj w takim razie? Po co jest to forum? Lubisz gościa? To pisz że lubisz. Mnie nie przekonuje i to moje zdanie do którego mam prawo i wara komu innemu żeby mnie oceniać! Tak samo jak ja nie oceniam innych, którzy maja odmienne zdanie, z którym mogę się nie zgadzać, ale nie mam prawa za to obrażać!. Kultury trochę najpierw, a potem na fora internetowe!

kilogramowy

Słusznie,bo po co zakrzątać sobie mózgownicę inteligentnymi filmami jak można przy piwku kuknąć na "m jak miłość" i nie męczyć resztek szarych komórek,które ci pozostały.

gala99

A co mają znaczyć takie teksty? Kto ty jesteś za figura? Jak oglądasz m jak miłość to sobie oglądaj przy piwku, ja nie lubię, gorzkie Rozumiem, że wykładnik inteligencji to brak tolerancji i uszanowania czyjegoś zdania? Gratuluję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones