Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Hmmm kiedyś kiedyś kiedyś...... 200 lat temu :P .... Nie lubiłam filmów z jego udziałem. Ostatnio wł sobie serial z jego udziałem i Wam powiem ,że nieźle tam zagrał...... Myślałam że jest on z tej samej półki co karolak, cichopek, mroczkowie, różczka itd a tu błąd. myliłam się.....

Vanilia2905

ja go polubiłam odkąd zagrał w Rozmowach nocą i w tancerzach. I też uważam że to jest fajny aktor, i dobry nie to co Karolak, a o Cichopek i Mroczkach sama nie wiem czy Cichopek i Mroczkowie to aktorzy.

kinomanka_13

o to to to to :) ja po tancerzach go polubiłam. jak dla mnie wszyscy z w/w prócz dorocińskiego to nie aktorzy :P

Vanilia2905

aha, szkoda że nie ma już serialu tancerze, oglądałam go ze względu na Dorocińskiego, Walach, Bakę, Arlak, Niemirską, nawet Mecwaldowski zajebiście zagrał jak miał romans z Ingą szkoda że im potem nie wyszło.

kinomanka_13

Mecwaldowski i Arlak rządzą :) Ha ha uwielbiam ich :) o Indze się nie wypowiem :P

Vanilia2905

Ingi nie lubiłam, ale jak miała romans z Jerzym to ją trochę polubiłam. Chciałabym żeby Mecwaldowski zagrał podobną rolę co w Tancerzach. Najbardziej nie lubiłam Katarzyny Glinki w tym serialu bo nie lubiła Alicji, czepiała się jej i była zazdrosna o Jerzego.

kinomanka_13

a właśnie Ci powiem że Glinka mi bardzo zapunktowała tą rolą.... myślałam że jest głupią dziewczynką która nadaje się tylko i wyłącznie do reklam.... no a po obejrzeniu ją w roli Romy....zmieniłam zdanie. pokazała że potrafi zagrać zdecydowaną, inteligentną, potrafiącą walczyć o swoje kobietę... no pełen szacun.... a inga... nie nie nie.... nie ma pojęcia o aktorskwie. znaczy przepraszam nie inga tylko lesz. no..

Vanilia2905

nie lubię Natalii Lesz bo nie fajnie śpiewa, o jej aktorstwie się nie wypowiadam bo nie umiem ocenić jej aktorstwa. Ale Inga mi się podobała ale tylko wtedy jak miała romans z Jerzym.

kinomanka_13

mi się ogólnie lesz nie podoba . ani jako aktorka ani wokalistka

kinomanka_13

Jest świetny.Uwielbiam jego głos...hipnotyzujący :)

kinomanka_13

Nic dodać nic ująć,obecnie to jest najlepszy polski aktor.

Wojtas998

Nie, no, nie przesadzajmy, mamy przeciez jeszcze znakomitych Więckiewicza, Grabowskiego, Chyrę, Gajosa.

Metropholis

Ale ze swojego pokolenia i z tych aktorów co są teraz na topie ;)

Wojtas998

No to Chyra i Dorociński w jednym rzędzie!

Vanilia2905

Marcin to wysoka półka jeśli chodzi o aktorstwo stawianie go koło Cichopków Much Mroczków to potwarz dla niego. Znakomity w roli Despero w Pitbulu w filmach Boisko Bezdomnych, Róża czy Rewers. W tancerzach uwielbiałam duet Krzysztof , Jerzy. Bardzo sympatyczny, dowcipny czytając jego fanpejdź na facebooku można go poznać jako faceta z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do samego siebie a dodatkowo jego dobre serce, udziela się charytatywnie, pomaga. Dusza człowiek bez gwiazdorzenia i napinki.

monisia54315

no dobra dobra :) przekonałam się do niego :)

Vanilia2905

Dorociński w Rewersie i Jack Strong.. w Boisku Bezdomnych i oczywiście u Smarzowskiego... A pokochałam go po Pitbulu :)
uwielbiam faceta

Vanilia2905

Whoo Hoo Hoooo... a to szanowna Koleżanka pojechała po bandzie :) Dorocińskiego do tego samego worka co Karolak :)))
o reszcie ferajny nie wspomnę :O
Ja bym tego faceta widział jako wiedźmina Geralta. Tak mi cholera pasuje do tej postaci, że hej! Odpowiednie włosy,szramy,charakteryzacja,zbroja i CIACH! Wiedźmin jak malowany.
A prywatnie to ponoć równy chłop! Natomiast człowiek z szeroką przerwą między zębami...no cóż. Ani zawodowo,ani prywatnie.
Nie znam go osobiście,to fakt(czego nie żałuję) ale czyta się tu i ówdzie wywiady,wypowiedzi,czyta o uczynkach i....wystarczy.

vanmustafa

no... pojechałam.... pojechałam...

Vanilia2905

...nie popełnia błędów ten(ta) kto nic nie robi(nic nie mówi).
Masz odpuszczone ;)

Miłego odpoczynku i świętowania(jeśliś wierząca,jesli nie-to miłego odpoczynku)
Pozdrawiam :D

vanmustafa

no właśnie przygotowuje wigilie dla przyjaciółek na jutro :) odpoczynku nie będzie :) ale dzięki wielkie :*

Vanilia2905

Proszę Bardzo! :)
Odpoczynku nie będzie,to sił życzę i chęci. :)
(nie całuj nieznajomych,a nuż mam opryszczkę ;) )

Pozdrawiammm....

vanmustafa

spoko nie zarazisz mnie :) mam w sobie to cudeńko.... 2 razy w roku wychodzi :)

Vanilia2905

Bardzo dużo ludzi ma..
A tak na poważnie, to badaj się dziewczyno przynajmniej raz w roku,bo wiesz co ta franca u kobiet powoduje. Wiem,zależy jaki szczep,poziom zjadliwości.
Nie wiem ile masz lat i nie zamierzam Ci prawić morałów, ale zadbaj o to. Rób wymaz co roku u porządnego ginekologa,wcześnie wykryte zmiany to prawie 100% szans na wyleczenie. Wiem,że to forum filmowe i pisze nie na temat.ale gdy nie ma zdrowia,to nic się nie liczy... A jestem przewrażliwiony na TYM punkcie ,bo sam przeżyłem chwile grozy(żona) . Pozdrawiam.

vanmustafa

eeeee słucham ? oj .... może napiszę na priv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones