Marcin Hycnar

8,0
3 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Hycnar

Genialnie zagrał Artura we wczorajszym teatrze telewizji! :)

trist89

Zgadzam się w zupełności. Jedna z, jeśli nie najlepsza kreacja wczorajszej sztuki. Grał ze łzami w oczach!

trist89

Tak, podpisuję się pod tym obiema rękami. Osobiście najbardziej zapadły mi w pamięć te momenty, gdy patrzył wprost w kamerę i samym tylko spojrzeniem potrafił wzbudzić ogromne emocje.

trist89

Zgadzam się z przedmówcami! Chciałabym zobaczyć to na żywo, bo wiadomo, że telewizja to nie to samo. Wspaniale zagrał, mam ochotę na więcej ;)

Kristen

Ja również się zgadzam, genialny ! Aż szkoda, że tak mało gra w filmach, świetny aktor

katherine_94

Ja też byłam pod wrażeniem. Rewelacyjny, właśnie przyszłam żeby kliknąć mu serce ;)

trist89

Również oglądałam i również się zgadzam z tym że jako Artur wypadł rewelacyjnie. W ogóle uważam że to bardzo dobry aktor. Chociaż mało widywany. Częściej słyszany. Mam nadzieję że się jeszcze rozkręci.

trist89

Dziś już drugi raz widziałam Tango w Teatrze Narodowym. Oba występy doskonałe! Mimo że dzisiejszego wieczoru był ostro przeziębiony, pokasływał i smarkał, rola nie ucierpiała na tym ani odrobiny. Uważam go za najlepszego obecnie polskiego aktora 'młodego pokolenia'. Niesamowity poziom emocjonalności, wiarygodności i entuzjazmu scenicznego. Totalne wcielenie w postać. Cudownie jest patrzeć na młodego aktora który nie odstaje na scenie od Englerta czy Frycza. Jest to jednak aktor dość charakterystyczny i zastanawiam się jak wypadłby w jakiejś zupełnie innej roli, bo te które do tej pory widziałam miały w sobie podobny ekscentryczny i nieco maniakalny element charakterystyczny :)

Guthwine

Jak w ogrodzie Luizy - maniakiem to tam z pewnością był :D

trist89

Fenomenalna kreacja ! Wbija w fotel, przykuwa i zostaje na długo. Chyba najlepsza przedstawienie Tanga jakie widziałem...

trist89

jestem za :)

trist89

zgadzam się !

trist89

ZGADZAM SIE ZAGRAŁ ARTURA GENIALNIE, POZOSTALI AKTORZY NOTABENE SAME GWIZADY WYPADŁY PRZY MIN BLADO. BRAWO!!

BZ1

również widziałam na żywo, gra genialnie, jest niezwykle utalentowany, a czy można obejrzeć tango z tvp1 gdzieś online? jak ktoś ma linka to bym bardzo prosiła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones