Marcin Miller

5,2
49 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Marcin Miller

A Miller i Boys mi się autentycznie podobały. A także Skaner, Top One, Casanova, Classic i wiele innych. Ale jak do Disco Polo dołączył się Niecik to kompletne gówno się zrobiło z naszego nurtu muzyki popularnej. 7/10 dla Millera.

Marik1234

niecik jest zajebi*****

damianho15

Chyba u ciebie. To gówno przez które cały ten gatunek jest postrzegany jako nuta dla wieśniaków którzy nie słuchają tego co wszyscy(mam na myśli tego że nie słuchają Disco Polo puszczanego w RMF Max czy na VIVIE Polska która powinna nazywać się VIVA Erotic).

Marik1234

w Polsce znowu przyszła moda na disco polo od kiedy podstała stacja telewizyjna Polo TV i nawet Polsat znowu zaczął dawać disco polo

dominik1989

i dobrze

Marik1234

jest wiele zespołów przez ktorych dp jest szmaco** ale zdecydownaie wiecej jest takich które wydaja hit za hit dlatego disco polo jest swietne,niecik swoje hity miał jak np cztery osiemnastki i to w zaden sposob nie kompromituje tego gatunku a pomaga.

Marik1234

A propo Skanera to to nie jest zespół Roberta Sasinowskiego tylko Jarka Wynimki i Janusza Małyszki ktorzy załozyli ten zespol w 1993 roku on tylko sobie ta nazwe przywłaszczył bo była lubiana i trochę znana wiec tak w 1993 roku Robert Sasinowski grał w w Boysie a w Skanerze grało dwóch muzyków Jarek Wynimko i Janusz Małyszko oni grali na wielu lokalnych imprezach na wielu weselach nagrali i wydali w 1993 roku kasete pt,,Stracona miłosc'' w 1994 roku Skaner sie rozpadł[w tym oryginalnym składzie]a Janusz Małyszko nie zmienił nazwy Skaner i do zespołu powołał byłego klawiszowca zespołu Boys Roberta Sasinowskiego i w takim składzie jako Skaner oni wydali w 1994 roku kasetę pt-,,Gorące uczucia'' na niej był hit Kino,kino ktorego nikomu nie musze przedstawiac w takim składzie oni grali do 1995 roku kiedy odszedł Janusz Małyszko twórca i załozyciel Skanera Robertowi nie przyszło na myśl zeby nazwe zmienic a Januszowi zeby ja sobie wczesniej zatwierdzic w urzedzie patentowym i po odejsciu Janusza Małyszki tworcy i złalozyciela Skanera[tego prawdziwego] Robert Sasinowski nadal występował jako Skaner i grał z Leszkiem Gulewiczem od 1995 roku do 2000 roku nagrał z nim kasete pt,,Nadzieja o Jarku i O Januszu nikt nie wie ze załozyli w 1993 roku Skaner a wielu ludzi mysli ze go załozył RObert Sasinowski ci ludzie sa w błedzie.A propo Classica Mariusz Winnicki mieszkał kkiedys koło mojej babci i ja dostałem od niego kasetę z 2002 roku pt,,Bilet do nieba''a Robera Klatta z Classica brat gra w zespole Róże europy.

hubi1994

Co do Skanera racja. A co do albumu Classic - najlepszy jaki wydali, szkoda że bez komercyjnego sukcesu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones