Marek Perepeczko

8,0
12 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Perepeczko

Mało kto wie, lecz ś.p. pan Marek ogromnie przyczynił się dla australijskiej Polonii, m.in. założył i prowadził teatr "Witcaceum", współpracował z polskimi ośrodkami kulturalnymi, wspierał młodą emigrację, nie tylko czynem i słowem, lecz także finansowo. Te kilka lat spędzonych za granicą, pracę, którą włożył w dalszy rozwój kultury i ducha Polskości na obczyźnie, to rola życia Pana Marka.

Elenaa

zgadzam się, szkoda że nie ma jakieś książki o Panu Marku nie wiesz może czy w tych książkach jego żony są jakieś wspominki o nim wspomina coś ? Kiedy oglądam jakiś film/serial z Panem Markiem to mi się przypominają czasy gimnazjum i Pan Wiesław mój nauczyciel który kiedyś Perepeczkę widział w Zielonej Górze 1973 roku uczył mnie rok a nie zdążyłam się go zapytać jakie to było miejsce , od czasu do czasu przychodzę do niego ale brakuje mi rozmów z nim fajną bym partią teraz dla niego była dla tego Pana Wiesława.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones