Marek WłodarczykI

Marek Roman Włodarczyk

7,1
2 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Włodarczyk

Filmweb nie uwzględnia najnowszej "super"produkcji z udziałem MW - serialu "Sprawiedliwi - wydział kryminalny".

jan_niezbedny0

No właśnie a także nie ma tej Produkcij pod nazwa gliniarze : D

ZnawcaKina91

Tyle tego, że może filmweb nie nadąża :)

ZnawcaKina91

Gliniarze i Na Ratunek 112 to największe telewizyjne ścier wa jakie miałam NIEprzyjemność oglądać (gorsza jest tylko "Szkoła" "Szpital" "Kocham Enter" i "Dzień który zmienił moje RZycie"). Leżą statyści,leży montaż,leży skrinplej a w każdej scenie czuć smród cringe którego nie powstydziłby się Klan u szczytu swojej popularności. Jest to ogromny krok w tył dla Polsatu bo nowe sezony Trudnych Spraw,Dlaczego Ja,Pielęgniarek i Zdrad trzymają niezły poziom (niezły czyli zmienie kanał dopiero jak skończe żreć). A Sprawiedliwi ? Toż to perełka w morzu tego zbadziewiałego cringe ! Solidne postaci są, wątki poboczne są,profesjonalni aktorzy (sic) są,muły Stasiaka !!! są,INSPIRACJA PITBULLEM jezd,FABUŁA jezt. Nie ma co hejtować. Radzę dać "Sprawiedliwym" szanse bo nic lepszego na pewno już nie dostaniemy...Ogólnie,TV4 ma chyba najlepsze seriale paradokumentalne (wyłączając fatalnych "Detektywów w akcji") ale Polsat Cafe dzielnie dotrzymuje im kroku ! ("Oszukane" największa beka)

Illegal_Slut

Początki były mocno drewniane, ale potem już "Sprawiedliwi..." trochę się rozbujali i choć budżet niewielki wygląda to lepiej.
A już na pewno lepiej od W-11 itp. produkcji, w których sprawy rozwiązuje się łażąc parę metrów za podejrzanymi i podsłuchując jak kłócą się na pełny regulator, ogłaszając całej dzielnicy co zrobili.

W "Sprawiedliwych" jest jednak trochę roboty operacyjnej i fabuły, widać, że ktoś tu mimo wszystko nad scenariuszami myśli.
Tylko lepsza reżyseria by się przydała.

jan_niezbedny0

Myśle że Jogi (michał Mrożek ) powinien Dotsac Nagrode za postac w tym Filmie :) jest swietny :)

ZnawcaKina91

Ta postać jest chyba trochę wzorowana na Desperskim-Dorocińskim z Pitbulla :)

jan_niezbedny0

Czy ja wiem ? : P Ogołem Jogi i ta czarnulka powinni dostac nominacje :) ich akurat lubie :) bo ci drudzy to tak średnio :)

ZnawcaKina91

Są bardziej wyraziści, chyba po prostu ich postaci i wątki lepiej napisano.
Ale druga para też się trochę wyrobiła, a blondi to niezłe ciacho :)

ZnawcaKina91

He, no i druga seria już idzie, a tu dalej - cisza... Naprawdę filmwebowi coś z nimi
nie po drodze.

ZnawcaKina91

Szczerze to ja od kiedy tylko zaczęli puszczać Sprawiedliwych to patrze czy jest już profil serialu bo go uwielbiam, jest moim stałym punktem wieczoru od pon-czw. A Michał Mrożek to odkrycie sezonu, jest niesamowity po prostu. Non stop rozsmiesza, oby go więcej było w innych serialach. :) Jak dla mnie serial bomba.

Biedrona112233

Nie takie znowu odkrycie, Mrozek miał już podobną rolę - z 10-11 lat temu też grał takiego gliniarza w serialu "Biuro kryminalne".

Illegal_Slut

Illegal_Slut bardzo dobrze napisane i bardzo trafnie opisałeś, według mojego gustu oczywiście, te badziewne paradokumentalne seriale. Rzeczywiście "Sprawiedliwi..." trzymają poziom, ale dodam od siebie, że "Policjantki i policjanci" też dorównują im kroku.

Illegal_Slut

Na ratunek 112 to dosyć mądry i przydatny serial, nie to co jakieś Breaking bady, czy to o zombie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones