Marek WłodarczykI

Marek Roman Włodarczyk

7,1
2 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Włodarczyk

To w końcu ile ma tego wzrostu ????? 167 czy 176 bo to dość subtelna różnica ? Swoją drogą jak dziwnie działa ten system, że mimo, iż jedna tego typu ciekawostka o wzroście jest to można dodać drugą i właśnie w ten sposób robi się..... burdel ;)

użytkownik usunięty
cOOba

Jak dla mnie to on wygląda na 150 cm wzrostu.

cOOba

Ma 176, był z nim wywiad i mówił o tym :)

emcia7

O nie, ma 167! W jedej z gazet był artykuł, gdzie porównywali wzrosty aktorom. I był on jednym z najmniejszych, hehe, a taki z niego twardy facet, a jest mniejszy ode mnie, hehe....

Moniia

wczoraj go widziałam i naprawdę niziutki jest:)

emcia7

wszyscy wiedzą, ze ten karypel włodarczyk ma kompleks z tego powodu, kłamie w wywiadach i robi co moze zeby być wyzszym.
w kryminalnych nosił buty na obcasie, jak byl jakis bal czy cos to kazał zonie zdjac buty :D(lol) gdy z nim tańczyła
160 pare pewnie ma

cOOba

widziałem go ostatnio na dworcu PKP we Wrocławiu i nie jest wysoki, na pewno niższy ode mnie a ja mam 1,80 a był tak z ponad pół głowy to nie wiem ile może mieć : )

cOOba

A co za różnica ile on ma wzrostu czy 167 czy 176 czy 221 cm. Ważne jakim jest aktorem.

tomucho77

Ogólnie nie ma to aż tak istotnego znaczenia i masz rację, że ważniejsze jakim gość jest aktorem - owszem, ale....
Skoro można dodać to jako ciekawostkę to dobrze byłoby wiedzieć ile ów wzrost wynosi tak na prawdę, bo dodawać coś z błędnem po to, by potem borykaż się z odrzuceniami, poprawkami etc. etc. nie ma sensu, a z drugiej strony fajnie byłoby, gdyby ten serwis zawierał w sobie prawdziwe dane, a nie byle co.

cOOba

Nie ma oficjalnych danych na temat jego wzrostu i stąd te znaki zapytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones