Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

Podczas oglądania filmu byłem przekonany, że to Jaime Pressly! Są jak sklonowane, tylko że Pressly jest starsza o 13 lat, czego zupełnie w Wilku nie widać. http://www.filmweb.pl/person/Jaime+Pressly-40323

gregory_katie

Ja też byłem przekonany, że to ona. Podobieństwo jest niesamowite. Tutaj porównanie ich zdjęć:

https://www.google.pl/search?q=margot+robbie+jaime+pressly&source=lnms&tbm=isch& sa=X&ei=lMohVZyqPILfatS-gZgG&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1525&bih=681&dpr=0.9

Dejvid1189

Na niektórych zdjęciach Jamie wygląda jak Kasia Stankiewicz.
Ps.Marggot ładniejsza.

gregory_katie

Faktycznie, jest spore podobieństwo.

gregory_katie

Jaime Pressly ma lepszy tyłek ;)

gregory_katie

miałam napisać to samo

gregory_katie

Podobieństwo niesamowite aż dziw, że to dwie różne osoby

gregory_katie

A ja myślałem że to ona gra w Chicago Fire postać sanitariuszki, którą gra Laura German :-p

A tego raczej nie przebijecie: Oglądając film Only Lovers left alive Jima Jarmusha przez cały seans byłem święcie przekonany że oglądam na ekranie Michaela Fassbendera w roli wampira. Kojarzyłem obu aktorów, choć Toma Hiddlestona mniej i chyba głównie jako Lokiego go widziałem. Jakies tam podobieństwo jest miedzy nimi, plus charakteryzacja.
Spore zdziwienie w trakcie napisów końcowych :-)
Pozdrawiam.

gregory_katie

nie sa podobne, Pressly ma ryja jak koń ...

mieszkoxxx

sa podobne w ch, kliknij sobie w tego linka co wklejal wyzej Dejvid1189 to zobaczysz

gregory_katie

Z tym ze w Wilku gra ona nie Pressley

gregory_katie

Margot jest o wiele ładniejsza.

gregory_katie

Właśnie skończyłem oglądać Focus i miałem to samo napisać ;-)

gregory_katie

Zgadzam się są bardzo do siebie podobne.

Przez połowę filmu Wilk z Wall Street byłam przekonana, że to Jamie. Rzadko zdarzają mi się takie pomyłki, bo zazwyczaj odróżniam aktorów. To był pierwszy taki przypadek, że dosłownie pomyliłam te aktorki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones