Mariah Carey

Mariah Angela Carey

6,5
722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariah Carey

Jak usłyszałem piosenkę na żywo Without You to myślałem że dostanę eksplozji,jak dla mnie jedna z najlepszych wokalistek.

PATOLOGIA458

Zgadzam się, niesamowity głos, niesamowita uroda. W ogóle urocza babka, ale chyba lepiej wychodzi jej śpiewanie niż filmy i na tym sie powinna skoncentrować

użytkownik usunięty
PATOLOGIA458

to prawda. jednak sądze, że Aguilera spiewa lepiej. Wystarczy zobaczyć jej wystep na Grammy Awards w 2007. Bije wszystkich na głowę.

http://www.youtube.com/watch?v=rh2Yxp6q2h0

Ty zobacz występ Mariah na Grammy Awards w 2006r, szczególnie wykonanie piosenki "Fly Like A Bird". Aguilera nie umywa się do Mariah.

PATOLOGIA458

masz racje Aguilera jest świetna, ale ja i tak uwielbiam Mariah, jest świetna w końcu ma 5 oktawowy głos...

tacyssup

Chciałeś chyba powiedzieć "miała". Obecnie głos Mariah obejmuje poszarpane 3.5 oktawy, więc nie stanowi już takiego geniuszu jakim był kiedyś.
Mariah ma dalej genialną barwę, ale setki razy nie szanowała swojej publiczności śpiewając z playbacku (ostatnio, mam na mysli wystapienia np u Oprah z I want to know what love is, śpiewa na żywo i chwała jej za to ;]).
Poza tym, najpopularniejsze krążące w sieci wykonanie Without you (Mariah z burzą loków, w klasycznym, czarnym stroju) to niestety playback. Jej wokal jest identyczny co do milisekund z wokalem ze studia.

użytkownik usunięty
malakazar

" Without you " spiewa na żywo :)
jak jest przejście po 2gim refrenie na płycie Mariah wyciąga z 10 sekund a na klipie przerywa i łapie oddech :) oznacza to , że śiewa na zżywo :) podobnie jest z piosenką " Hero " na żywo po 2gim refrenie Mariah dodaje słowo " just hold on " a w orginale " jest tylko " hold on "
o to dowód :) przesluchaj jeszcze raz klipu i orginalnej pioseki z płyty a usłyszysz minimalną różnicę :) pozdrawiam

Posłuchaj jeszcze raz nagranego Hero :) jest tam owe "Just".
Zrobiłem mały eksperyment :) Nałożyłem na siebie ścieżki dźwiękowe z filmiku i z oryginalnego nagrania. Z przykrością stwierdzam że są identyczne :) Jedna maleńska różnica może świadczyć o modyfikacji nagrania na potrzeby występu. Jeśli różni się tylko jednym dźwiękiem, widocznie Mariah stwierdziła, że nie będzie ono wiarygodne na żywo i po prostu lekko je zmieniła.

malakazar

Mariah Carey śpiewała tą piosenkę na żywo. Filmik został usunięty i ponownie wstawiony, lecz z dźwiękiem z płyty.

użytkownik usunięty
PATOLOGIA458

kocham ja :)
Aguilera tez ma fajne piosenki i głos ale
bogatszy głos ma Mariah ...
jej wokal powala a barwa głosu od zawsze mi się podobała taka kobieca i namiętna :)
niech niedowiarki zobaczą na youtubie najwyższe nuty Mariah

Jeju, czy to ważne, czy śpiewa na żywo czy z playbacku w wideo??? Głos ma genialny, a jej piosenki po prostu wzruszają. Wcześniej się nią nie interesowałam, wiedziałam tylko, że istnieje ktoś taki jak Mariah Carey i tyle, ale ostatnio usłyszałam jej piosenkę w radio i byłam w szoku. Teraz słucham w kółko jej utworów. A dla tych, co nie wiedzą-3,5 oktawy to wcale nie tak mało ! Kocham jej piosenki i jej głos!!! :D

weramg

dokładnie...ja ja lubie i nie wiem czemu inni tak jej nie cierpią rozumiem taka pusta Paris ale ona jest spoko;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones