Marian Dziędziel

8,1
45 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Dziędziel

polega na tym, że ma fizjonomię statystycznego Polaka, dlatego dobrze sprawdza się w każdej roli.

essita

Prawda, typowy Pan Wieslaw :)

franz87

Pan Andrzej z Polski :D
http://www.joemonster.org/art/17081/Pan_Andrzej_z_Polski

essita

zgadza się nikt tak nie umie chyba zagrac po prostu statystycznego Polaka, aczkolwiek nie znam roli Mariana Dziedziela która byłaby słaba, mało wyrazista jakas taka bez wyrazu, we wszystkich filmach które oglądałem z nim gra idealnie, zero sztuczności, z kazdego filmu który z nim oglądałem kilka scen przejdzie (juz teraz mozna to powiedziec ) do kanonu kina polskiego....
Widac u tego aktora potęzny warsztat teatralny, spora część obecnych młodych celebrytów/aktorów do pięt mu nie dorasta, i nie chodzi o wiek i wąsy ale generalnie właśnie o warsztat

Wiele ludzi ząłuje że tak póxno sie pokazał w kinie dla szerszej publiczności, ja nie żałuję bo tak późno sie pokazał to mu się chce, gdyby był juz 20 lat intensywnie na dużym ekranie to by mu sie nie chciało....przykład? Robert De Niro aktor wybitny ale jego ostatnie role i jego odgrywanie ich od niechcenia wołają o pomste do nieba

essita

Gra dobrze ale chyba ma wadę wymowy albo za mało otwiera usta bo naprawdę trudno go zrozumieć. Mówi jakby miał jedzenie w buzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones