Mark HamillI

Mark Richard Hamill

8,2
29 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Hamill
MichaelGrzesiak

pewnie więcej niż Ty, ja i połowa ludzi tutaj przez całe życie ;)

agazawa

hah. no, w końcu jest jeden Luke Skywalker! ;-)

MichaelGrzesiak

ok. 4 mln, a Carrie Fisher jakieś 1,5 mln (sic). Gaża Forda jest poza skalą.

Halucynka

no ale Ford musiał nadrobić za następne części ;)

agazawa

Niby tak [ale fandom wciąż to wypiera :)... że "może jednak"...]
Mimo wszystko uważam gażę Forda za skandaliczną (rzekomo 34 mln). Wiadomo, że ma "wartość" aktorską inną niż Carrie Fisher, której SW stanowiły najmocniejszy punkt w karierze, ale oboje byli niezbędni do tych ról i powinni zostać potraktowani choć odrobinę równiej. A tu mamy dziką dysproporcję do tego stopnia, że Luke wyłącznie za epicki look (he.) na koniec filmu dostał prawie trzykrotnie więcej od Lei... No, a Han dwadzieścia dwa razy tyle :D

Halucynka

Myślę że 'kasowe lata' Carrie jeszcze nadejdą, na razie jest młoda, nieznana i nieopierzona... Całkiem możliwe że za kilka-kilkanascie lat będzie mogła sobie pozwolić na 2min rolę, gdzie nawet nie otwiera ust, teraz niestety musi skakać przed kamerami ile można...;) ale żeby nie było - sama uwazam, że to wysoce niesprawiedliwe płacić tylko za nazwisko, szczególnie że uwazam, że iniestety Lukę dobrym aktorem nigdy nie miał nawet okazji być, a Ford... No cóż... Znam wielu lepszych :D

agazawa

co? chyba miała pani na myśli Daisy Ridley...

MichaelGrzesiak

Tak, racja, pozna godzina była.. :) co innego przeczytałam, co innego pomyślałam... Mój blad i wstydze się go bardzo

Halucynka

Han could quit the smuggling business for good ;-)
http://variety.com/2015/film/news/harrison-ford-star-wars-pay-force-awakens-cast -1201666236/
Ford 10-20
Mark Hamill and Carrie Fisher took home salaries in the low-seven-figure range, czyli np. 1-3 albo 2-4, albo...
skąd macie swoje dane?

Halucynka

Może Carrie nie zyczyła sobie tak dużej gaży, a Ford pewnie miał wymagania i wgl :)

filmowy_laufer

Raczej Ford chciał się zabezpieczyć (jeśli można to tak określić) na przyszłość, gdyż w kolejnych częściach nie wystąpi, dlatego pewnie postanowił wziąć duży hajs. Fisher i Hamill wystąpią więc jeszcze co nieco zarobią.

dawidoscxz

Jeśli razem wzięci zarobią tyle co Ford, to będzie ok :P

MichaelGrzesiak

Ty chyba nie żartujesz, ale ja wychodząc z kina to samo powiedziałem synowi, ale nabijając się ;-)
Na Makbecie walczyłem ostro, żeby nie zasnąć, na SW_ep.7 też mi się oko kleiło, chyba za stary jestem już na kino.
Pozdrawiam

MarcelKowal

no nie, to akurat miał być żart z mojej strony. koleś zagrał 2 minuty w filmie... teraz wiadomo dlaczego nie było go na plakacie

MichaelGrzesiak

Mi sie wydaje że chyba nawet pół minuty nie było xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones