Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando
użytkownik usunięty

TAK

użytkownik usunięty

Czekam na odpowiedź

Tak

Na pewno niejedna osoba:)

użytkownik usunięty
lukasz12548

No fakt są inni wybitni aktorzy tak jak Clint Eastwood,Al Pacino,Jach Nickholson,Sean Connery,Robert DeNiro czy Dustin Hoffman.

TAK czy NIE
Bez sensu temat.

użytkownik usunięty

NIE

Najlepszy aktor lat 50-tych !

NIE, raczej nie

NIE, choć Ojca Chrzestnego zagrał świetnie.

oczywiście że tak !

użytkownik usunięty
ENDmOstER

Oczywiście, że nie!

Jak obejrzysz ojca chrzestnego to pogadamy

użytkownik usunięty
ENDmOstER

Widziałem.

W sumie on był najlepszym aktorem. Teraz jest nim Pacino .

użytkownik usunięty
ENDmOstER

Wole Daniela Day-Lewisa, "wczesnego" Roberta De Niro i Jacka Nicholsona.

To zależy od gustu też trochę , nie wymieniłeś Hopkinsa ;p.
Bałem się że wymienisz Deppa , jest dobry ale nie należy do najlepszych jak Pacino , Nicholson , Brando , Eastwood , De Niro , Hopkins , Freeman, Hanks.

użytkownik usunięty
ENDmOstER

Depp - marny aktor, w miarę mu wychodzą "grane" postacie w filmach Burtona, ale to przez barwne stroje i tony makijażu które maskują jego nieudolność.
Hopkins - niegdyś mój ulub. aktor. Szanuje go zwłaszcza za dwie genialne kreacje w filmach: milczenie owiec oraz okruchy dnia.
Hanks - aktor jednej twarzy. Gra na emocjach widzów, w tym negatywnym znaczeniu.
Eastwood - charakterystyczna postać, nie wiem czy lepszy z niego aktor czy reżyser.

ENDmOstER

Moim zdaniem Brando to klasa sama w sobie jeden z najlepszych aktorow XX wieku. w tej chwili z zyjacych wielkich aktorow wymienilbym Pacino, Nicholsona, De Niro, Hopkinsa, Oldmana. Freeman najczesciej gra bardzo cieple postacie i wzbudza wszelka chec jego osoby ale nie jest najwybitniejszym aktorem, Hanks zgadzam sie ze czesto gra na emocjach ale Depp nieee to po prostu dobry aktor

ENDmOstER

Myślę, że o nikim nie można powiedzieć, że jest najlepszy na świecie, raczej że jednym z najlepszych - to tak

użytkownik usunięty
ENDmOstER

Pacino? Nope.

użytkownik usunięty

A ty mu się nie wymądrzaj. On ma swoje zdanie.

NIE.

Być może

użytkownik usunięty

nie

a kto? ;)

użytkownik usunięty
Troublesome

De Niro, choć Marlon i tak jest w ścisłej czołówce.

Uwielbiam Roberta, ale jednak nie miał okresu takiej dominacji jak Marlon. W sumie to zbyt ich lubię aby się wypowiadać - dlatego pytam. :) Jeszcze mała dygresja odnośnie De Niro. W przeciwieństwie do wielu ludzi, chcę aby grał tyle ile czuje się na siłach. Ma tą charyzmę, która trzyma nawet przy bardzo słabych filmach.

użytkownik usunięty
Troublesome

Marlon w latach 50. w Hollywood miał słabszą konkurencję niż De Niro w latach 70. i 80. (choć wtedy i tak De Niro był nr 1 wg mnie).

Miał słabszą konkurencje albo był aż tak dobry. : )) Ja do De Niro mam olbrzymi sentyment za lata 90. Może też przez to - iż lubię dojrzałych aktorów - bądź trafiał do mnie wtedy lepiej. W każdym razie nie potrafię wybrać chronologicznie obiektywnego topu aktorów, a już na pewno tego najlepszego. Każdy wielki miał swoje lata chwały. : )

użytkownik usunięty
Troublesome

Nie ma co porównywać lat 70. do 50., bo w latach 70. aktorstwo było już zrewolucjonizowane, stąd De Niro miał większą konkurencję niż Brando, ale także Brando w latach 70., moim zdaniem, odegrał swoje 2 największe role- w Ojcu chrzestnym i Ostatnim tangu.

Właśnie stronię od porównywania. :P Skoro jesteśmy przy latach 70, a Czas Apokalipsy? Ja kocham Brando w Przełomach Missouri i trochę w Queimadzie.

użytkownik usunięty
Troublesome

no w czasie apokalipsy też świetna rola, ale ojca i tango stawiam wyżej (tango najwyżej)

Myślę, że o nikim nie można powiedzieć, że jest najlepszy na świecie, raczej że jednym z najlepszych - to tak

użytkownik usunięty
Bill_Sherman

Ja też tak myślę.

Ja też!

Bill_Sherman

Mądrze napisane.


...chociaż wybitnie kogoś uwielbiać nie zaszkodzi :)

TAK wspaniały aktor

Świetny aktor, ale NIE

Ghostface_22

Daniel Day Lewis

Radzio3i6

Ciesze się

Ghostface_22

dlaczego?

Radzio3i6

A czemu nie?

Ghostface_22

no to się dogadaliśmy:(
WTF?

Radzio3i6

TY napisałeś coś bez sensu to ja też.

Ghostface_22

Ja wyraziłem swoją opinię na dany temat, a w odpowiedzi na twojego posta zadałem pytanie, bo nie wydaje mi się żeby zdanie złożone ze słów "Cieszę się" miało jakiś sens.
Swoje odpowiedzi trzeba uzasadniać, więc pytam dlaczego się cieszysz a to dlatego że podpisałeś się po de mną, także wybacz, ale nie za bardzo wiem o co ci teraz chodzi i jakie to ma odniesienie do tematu.

Radzio3i6

Pytanie było: "Kto uważa że Marlon Brando to najlepszy aktor na świecie? Piszcie TAK czy NIE." Naprawdę uważasz, że odpowiedź: "Daniel Day Lewis" jest dobrą odpowiedzią na pytanie Krystiana2001 ?

Ghostface_22

No i co z tego że było takie pytanie. Nie muszę się do niego stosować.Uważam że jest ono bez sensu i nie warto udzielać odpowiedzi tak lub nie, bo to niczego nie wyjaśnia. Każdy ma swój gust, i każdy może napisać swój typ tak jak ja to zrobiłem.Gdybyś śledził temat, to zauważyłbyś że większość osób piszę złożone komentarze, bo na tym polega dyskusja i argumentacja swoich wyborów.
Poza tym skoro napisałem Daniel-Day Lewis to chyba oczywistym jest że nie muszę pisać słowa NIE nie uważasz?
Preferuje luźną konwersację, a nie sztywne trzymanie się tematu, który nie ma sensu podobnie jak zdanie w stylu "Cieszę się", które chyba wziąłeś z księżyca.

Radzio3i6

NIE, nie uważam. Skąd mam wiedzieć jakie masz zdanie na temat tego aktora skoro napisałeś tylko jego imię i nazwisko? Jeśli uważasz temat za głupi to po co się w ogóle odzywasz?

Ghostface_22

To, że uważam temat za głupi, nie oznacza że nie mogę wyrazić własnej opinii. Jak widać większość nie stosuje opinii w stylu "tak lub nie" ,więc też nie odnoszą się do tematu, i jakoś do nich pretensji o to nie masz. Jeśli chodzi
o DDL to uważam, że jest jednym z najwybitniejszych aktorów w historii kina, ale nie piszę że jest najlepszy bo to bez sensu. Ma 3 Oscary za pierwszoplanowe role a w filmie "My Left Foot" zagrał fenomenalnie i jest to jedna z wielkich jego ról, która przeszły do historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones