Marta Lipińska

8,2
10 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Lipińska

Jej rola w "Nad Niemnem" byla genialna i pod kazdym wzgledem doskonala. W komediach rowniez swietnie wypada. Szczegolnie w "Ranczu" nie da sie jej nie lubic. Dziwie sie, ze nie ma na swoim koncie zadnej nagrody.

ja najbardziej ją lubię w rolach komediowych podobała mi się w miodowych latach i w Ranczu. I to sympatyczna osoba bo pisałam do niej prośbę by mi przysłała zdjęcie z autografem po 2 miesiącach mi wysłała.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Mogłabyś podać adres, na który wysyłałaś tą prośbę? Też chętnie napisałbym jej kilka miłych słów bo aktorką jest genialną. W rolach komediowych również świetnie wypada. Zresztą Ona chyba w każdym filmie pokazuje klasę.

serial ,, Ranczo "
Studio A Sp. z.o.o.
02-593 Warszawa
ul. Biały Kamień 5

lub

Teatr Współczesny
ul. Mokotowska 13
00 – 640 Warszawa
Dla Marty Lipińskiej

tylko jak chcerz wysłać prośbę musisz dołączyć kopertę zaadresowaną do siebie ze znaczkiem , ja tak robię. A jak chcesz wysłać do produkcji Rancza to około 2 góra 3 miesięcy będziesz czekać. Do produkcji Rancza pisałam też do Franciszka Pieczki i mi 2 zdjęcia z autografem wysłał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones