Marta Lipińska

8,2
10 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Lipińska

Młoda i urzekająco piękna. Dziś oglądałem i aż trudno pomysleć, że to ta właśnie aktorka...

monsieur_Trelkovsky

Otóż to przyjacielu, otóż to!! :-)













mmmmm

spiwi

Polecam ten film młodemu pokoleniu.
Dziś tak naturalnie pięknych aktorek już nie ma.

monsieur_Trelkovsky

Cybulski ją robił! Od kiedy sobie to uświadomiłem już nigdy nie pomyślę o niej jako o poczciwej gospodyni księdza z plebanii albo teściowej Karola Krawczyka. Szacuneczek

bogdanjacek

Określenie „robić kogoś” raczej ma mało związku z szacunkiem… Robić, to możesz sobie ręką xd Z człowiekiem w najgorszym wypadku, odbywa się stosunek, choć i to jest bardzo trywialnym określeniem dla tego, co oferuje ludzkie ciało, zwłaszcza tak piękne.

monsieur_Trelkovsky

Niesamowicie piękna jest w tym filmie... nie oglądałem całego filmu ale odszukałem online i obejrzałem urywki z nią, widziałem wcześniej jej zdjęcia z czasów młodości, żadna ze współczesnych polskich aktorek nie dorasta do pięt jej urodzie z tamtych lat.

monsieur_Trelkovsky

Niestety i ona zestarzała się. Lipińska była jedną z NAJPIĘKNIEJSZYCH polskich aktorek. Kto miałby wątpliwości to polecam polski film z 1966 r. "Piekło i Niebo". Zagrała tam anioła. jest na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=CgIsAaYstCc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones