Marta Lipińska

8,2
10 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Lipińska

sympatyczna , przed chwilą w kopercie otrzymałam od niej zdjęcie z autografem, ponad 2 miesiące czekałam, i się doczekałam.

kinomanka_13

Pisałaś już na forum (nie pamiętam na którym temacie) jak dostać zdjęcie z autografem. Czy napisałaś pani Marcie coś miłego, że ją lubisz, cenisz za jej role itp? (pytam tak z ciekawości)

aleksandragosciniak00

tak napisałam że ją lubię i to bardzo i że cenię ją za rolę Michałowej.

kinomanka_13

to jest adres :

serial ,, Ranczo "
Studio A Sp. z.o.o.
02-593 Warszawa
ul. Biały Kamień 5

lub

Teatr Współczesny
ul. Mokotowska 13
00 – 640 Warszawa
Dla Marty Lipińskiej

tylko jak chcerz wysłać prośbę musisz dołączyć kopertę zaadresowaną do siebie ze znaczkiem , ja tak robię. A jak chcesz wysłać do produkcji Rancza to około 2 góra 3 miesięcy będziesz czekać. Do produkcji Rancza pisałam też do Franciszka Pieczki i mi 2 zdjęcia z autografem wysłał, do Grzegorza Wonsa też pisałam na adres produkcji Rancza przysłał mi 2 zdjęcia i czekałam 2-3 miesiące.

kinomanka_13

Dzięki. Z obsady Rancza mam już autograf Cezarego Żaka (był kiedyś w mojej szkole) - tyle że wtedy jeszcze nie było kręcone Ranczo (to był wrzesień 2004 :) ).

aleksandragosciniak00

aha, a od Grzegorza Wonsa mam osobiście autograf zdobyty w Lubomierzu, a do niego do produkcji pisałam w czerwcu gdybym to wcześniej mogła przewidzieć to bym nie wysłała. A do Żaka też wyśle tylko nie wiem kiedy bo lista jest długa. Od najstarszych aktorów mam od : Witolda Pyrkosza, Teresy Lipowskiej, Anny Seniuk, Anny Dymnej, Janusza Gajosa.

kinomanka_13

Mam pytanie :) A wysyłałaś też do innych osób z Rancza i Ci nie przysłali, czy zawsze odsyłają, bo sie zastanawiam czy wysłać :)

Szanata

Z rancza jedynie przyslali mi : wons,maciejewski, pieczka od choteckiej nic nie dostalam a 2 razy wyslalam do niej prosbe , 2 tygodnie temu do produkcji rancza wyslalam do : krolikowskiego, nadera, kuty, arlak, kasprzykowskiego, chodorowskiej i teraz czekam.

kinomanka_13

A wysyłałaś to w jednym liście czy w kilku ? Z góry przepraszam za zasypywanie pytaniami :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones