Martin Sheen

Ramon Gerard Antonio Estevez

7,8
14 976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Sheen

Przez co trudno mi było patrzeć na niego jak na poważnego człowieka w czasie apokalipsy, no niestety charliego widziałem znacznie wcześniej. Nawet teraz jak patrze na ten awatar to zastanawiam się czy nie robi z siebie głupka. Powinien udusić syna zawczasu ;p

Dr_Miranda

oczywiście to syn jest bardzo podobny do ojca, ale ja widziałem ich w odwrotnej kolejności.

Dr_Miranda

o ile Charlie jest mocno podobny do Martina to już tego zbytnio nie można powiedzieć o Emilio Esteverezie, drugim synie Martina.

zulombo

Rzeczywiście odwrotnie... ale podobni są jak cholera! widać, że listonosz nie wpadał do nich..

W czasie apokalipsy ciągle mi się kojarzył niestety z debilnymi rolami Charliego

Megido

To może jak obejrzyjcie Charliego w "Plutonie" albo w "Wall Street" to się wam odmieni ;)

Flebas

no właśnie Charlie w Plutonie wymiękał przy Marlowie z Apokalipsy, wymiękał konkretnie. Ojciec ma, w zasadzie miał, fantastyczny głos.

Cover

Według mnie, to Ojciec wymiękał przy synu. Porównując oba filmy - W CA Martin grał wypranego z emocji, zimnego, i kamiennego kapitana, który wciąż wygłaszał swoje przemyślenia temat dokumentów, które dostawał, tym swoim świetnym głosem. A Charlie? W Plutonie grał zwyczajnego, zmieszanego i często zwyczajnie przerażonego żołnierza. I wyszło mu to genialnie.

zulombo

Mnie się właśnie wydaje, patrząc na zdjęcia młodego Martina, że Emilio w młodości bardzo go przypominał. Może nawet bardziej niż Charlie.

Dr_Miranda

Martin w "Czasie Apokalipsy" był bardzo podobny do swojego syna Emilia Esteveza.

Gh0st

chyba syn jest bardzo podobny do niego ;)

konradzkamienia

Zależy kto jest młodszy, wtedy nie może być podobny starszy, ale ten młodszy.

Dr_Miranda

właśnie dopiero co obejrzałam film, cały czas sie zastanawialam "skad ja znam tego aktora? kogoś mi przypomina!". Teraz już wiem i normalnie nadziwić się nie mogę jacy podobni z synem sa.

Dr_Miranda

Charlie to skóra zdjęta z ojca. Martin nie wyparłby się go za Chiny. Też mi było ciężko na początku, bo mają takie pogodne twarze, idealne do komedii. Jakby za chwilę mieli buchnąć śmiechem

Dr_Miranda

Oglądając pierwszy raz "Czas Apokalipsy" pierwsze co mi przyszło na myśl to to, że Charlie tam gra. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że to przecież niemożliwe ;-)

kacpi_3

Podobnie było u mnie. Rzeczywiście podobni.

Dr_Miranda

Są podobni, ale Martin w Czasie Apokalipsy bije syna grą aktorską, jak i tym, że w był o wiele przystojniejszy od syna(którego niestety zniszczyły narkotyki), na szczęście ja widziałam ich w odwrotnej kolejności(ojciec-syn) i nie czułam tej nie powagi podczas filmu

użytkownik usunięty
slodkachwila16

Hmm, ja oglądając Badlands już to dostrzegłam - Martin wyglądał jak młody Charlie, tyle że był jednak przystojniejszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones